MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

FRANSIZ GÜZELLİĞİNDEN İLHAM ALAN KOLEKSİYON: NARS CHARLOTTE GAINSBOURG

Baştan sona kadar artistik bir işbirliği: Charlotte Gainsbourg for NARS. Bu koleksiyon Gainsbourg’un tarzını François Nars’ın güzellik vizyonu ile birleştiriyor. Şarkıcı Serge Gainsbourg ve oyuncu Jane Birkin’in kızları Charlotte Gainsbourg, Nars’la birlikte yeni bir yaz koleksiyonu hazırladı. 

Oyuncu ve müzisyen olan, özgün stiliyle ikon sanatçılar arasında sayılan Charlotte Gainsbourg, hayattaki ve sanatındaki tarz duruşu ile Nars’ın yeni yaz koleksiyonunun ilham kaynağı oldu. 

Son Derece Fransız
Göz, dudak ve yanaklar olmak üzere sınırlı sayıda üretilen koleksiyonda, Gainsbourg’un kırmızı halı stilinden; sade göz makyajı ve doğal cilt görünümünden ilham alınmış. Koleksiyonun tamamı bu yetenekli oyuncunun karakteristik Fransız stilini yansıtıyor.

Stil Sahibi Ambalajlar
Londra’daki anılarına ve hayatının Paris’te geçirdiği zamanlarından ilham alan renk tonları Charlotte Gainsbourg tarafından özel olarak geliştirilmiş. Asker yeşili ve sofistike altın dokunuşların oluşturduğu ambalajlar, kadınsı hatlar ile maskülen detayları birleştiriyor.KOLEKSİYONDA NELER VAR?

Lip Tint
Duyulara hitap eden, doğal görünüm sağlayan ve sınırlı sayıda üretilen formüle sahip ürünler aynı zamanda kolay bir uygulama imkanı sağlıyor. Dudaklara balm hissi verirken lipgloss gibi parlaklık sağlıyor. 

Hydrating Glow Tint
Hafif bir yapıya sahip. Cilde sağlıklı ve doğal bir ışıltı vererek cildin donuk görünümü canlandırmaya yardımcı olan ince kremsi yapısı var. Kapatıcılık özelliği ile ten rengini eşitliyor.

Multiple Tint
NARS’ın ikonik Multiple ürünü renk veren yeni hafif yapısıyla karşınızda! Islak doğal bitişiyle, yanakları renkle yıkanmış gibi, dudaklara ise ısırılmış gibi bir efekt verir. Bu transparan formülü çok seveceksiniz.

Velvet Duo Eyeshadow
Sınırlı sayıda üretilmiş yepyeni bir formüle ikili farlar. Denemeniz lazım!

Kohliner
Belirgin ve yoğun göz makyajı için sınırlı sayıda üretilmiş renk tonları, mücevher tonlarıyla sizi göz makyajı yapmaya çağırıyor. 

Velvet Matte Lip Pencil
Efsanevi mat kalem ruj ailesinin 2 yeni misafiri var: Gül ve şarap renginde...


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter