MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÖZ ÇEVRESİNE ÇOK YÖNLÜ BAKIM: ULTIMUNE GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATEUltimune yüz serumu ödüllere doymuyor biliyorsunuz. 132’den fazla güzellik ödülünün sahibi oldu şimdiye dek. Ve bu sayı artarak devam ediyor. O kadar etkili ve başarılı bir ürün ki, şimdi onun göz çevresi kremi de aramıza katıldı. Ultimune Power Infusing Eye Concentrate göz kremi, bu alanda çığır yaratacak ona eminiz.

Çok yönlü olması ne demek?
 İlk kez göz bakım kremi kullanacak olanlar dahil, göz çevresinde birden fazla endişe yaşayanlar için çok yönlü bir ürün bu.
Ve göz çevresindeki 5 probleme çözüm bulur: Morluk – şişkinlik- ince çizgiler- kuruluk – sarkma. Yukarıdaki 5 endişeyi yaşayan herkes Ultimune göz kremini kullanabilir.
ULTIMUNE EYE

İnce çizgiler derken...
Eğer göz çevresinde ince ve hafif çizgileriniz varsa Ultimune iyi bir tercih olur. Ama derin kırışık veya derinleşmeye müsait kırışıklıklar başladı ise Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream’i kullanmalısınız.
Ultimune için yaş sınırı yoktur. 20 yaşından sonra herkes kullanabilir.
Gelecekteki oluşabilecek hasarları nasıl önlüyor?

Bilgisayar ve cep telefonu ışığı, güneş, hava kirliliği gibi dış faktörler, gözleri sık ovuşturma gibi sebepler sonucunda göz çevresinde cilt kuruluğu ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Farkında olmadan göz bölgesinde hasar oluşur. Çünkü göz çevresindeki cilt yumurta zarından bile incedir, diğer bölgelerdeki ile aynı miktarda bir sürtünme/ovalama göz çevresinde daha fazla hasara neden olabilir.

Gelecekte daha fazla hasarın oluşmasını önlemek için cildin iç savunma mekanizmalarını güçlendirir. İçten güçlenen cilt daha geç yaşlanır.
UTM EYE
Etkisini ne zaman farkedersiniz?

- Anında nemli, pürüzsüz ve toparlanmış bir cilt yaratır.

- 1 hafta kullanım sonrasında şişkinlik ve koyu halkalar azalır.

- 3 ay boyunca düzenli kullanımda ise ince çizgiler ve sarkma gözle görülür bir şekilde azalır.
İLGİLİ HABERLER

SADECE 2 AY İÇİNDE GÖZ ÇEVRESİNDEKİ DERİN KIRIŞIKLIKLARA ELVEDA! TIKLAYIN!

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter