MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÖZLER 'MOOD'UN AYNASIDIR, BUGÜNKÜ GÖZ MAKYAJIN NASIL OLSUN?


Göz
makyajınızda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Belki bu konuda ustalaşmak istiyorsunuz? Yeni renkler, yeni stillere mi heves ediyorsunuz? O halde korkmayın, farklı makyajlar deneyin!

Bunun için ilham perilerinizi ayağınıza getiriyoruz ve ocak-şubat ayı boyunca size göz makyajıyla ilgili çok çeşitli haberler sunmaya hazırlanıyoruz. 

Bakın, yenilenen içerikleri ve yeni haberlerimizle birlikte Makyaj Trendi’nden neler bulacaksınız? 


Sezonun hit rengi mürdüm göz makyajı nasıl yapılır? Renkli eyeliner’lardan korkma! Beyaz eyeliner nasıl kullanılır? 4 kritik far rengi hangisi? Göz rengine göre seçim yap! Her kadının ihtiyacı olan far renkleri neler? Birbirine yakın gözler, aşağı çekik gözler için makyaj nasıl yapılır? Gözlerinizi nasıl daha büyük gösterirsiniz? Dumanlı göz makyajının incelikleri...Kusursuz eyeliner nasıl çekilir? ...Ve çok çok çok daha fazlası!

Elbette profesyonel makyaj artistlerimizin önerileri, uygulamalı videoları da sizi göz makyajı hakkında her şeye doyuracak! Erkan Uluç, Çiğdem Yartaşı, Hamiyet Akpınar, Ufuk Celep, Murat Bekler ve Kürşat Akcebe videolarımızı izlerken profesyonellerin sırlarını öğreneceksiniz.

Üstelik makyaj çantanızı zenginleştirmeniz için süper bir fırsat da sunuyoruz: 4 al 3 öde! Make Up For Ever’in Diamond, Matte, Satiny, Iridescent farlarında bu avantajdan yararlanabilirsiniz. 

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter