MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GREYFURT ÖZLÜ İNCELTİCİ İLE YAZA HIZLI HAZIRLIK!

Yaz geldi diye panik yapmayın! Greyfurt özlü inceltici ve selülit giderici krem imdadınıza yetişiyor. Selülit kremlerine karşı önyargılıysanız, bu fikriniz az sonra değişecek!

Sevimsiz selülitlerinden greyfurt yardımıyla kurtulabilirsiniz. Greyfurt, acı tadıyla yemesi zor bir meyve olsa da içerdiği vitaminler, lifler ve bileşenler ile sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Selülit oluşumuna sebep olan birikimini engeller. Greyfurt selülitin düşmanıdır; yağları parçalar ve cildi canlandırır.

Greyfurt yağı içeren selülit kremleri bu yüzden çok başarılı sonuç verir ve düzenli masaj yaparak kullanıldığında gözle görülür bir fark yaratırlar. Selülitli bölgelerde sıkılaştırıcı ve toparlayıcı sonuçları etkileyicidir. 


İşte, selülit sorununu çözen greyfurt yağı içeren selülit kremi!

Selülit sorunu yaşıyorsanız ve onlardan kurtulmak istiyorsanız, bizim önerimiz Shiseido Advanced Body Creator Super Slimming Reducer kremi kullanmanızdır. Güçlü incelme ve selülit önleyici etki sağlarken, cilt tonunu düzenleyen ve sıkılaştıran nemlendirici jel kremdir. Belinizi inceltip basen bölgesini yeniden şekillendirerek güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlar.

Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış Fat Fighting Capsules (yağ ile savaşan kapsüller), kafein kompleksi ve greyfurt yağı ile yağ birikimini azaltır, yağların hızlıca yakılmasına yardımcı olur. Bu şekilde hem incelir, hem de selülitlerinizden kurtulursunuz.

Kullanım şekli: Kremi vücudunuzun kalça, basen , bel, üst kollar gibi selülit oluşumuna eğimli kısımlarına masaj yaparak yedirin. En iyi etki için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygularsanız kısa sürede hızlı sonuç alırsınız.Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter