​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

h2o OASIS İLE EVDE SPA KEYFİ

Kışı arkamızda bıraktık artık yaza hazırlanma vakti! Bunun için en ideal olan bahar mevsiminde kendinizi h2o Oasis ürünlerinin kollarına bırakmaya ne dersiniz?

Vücudunuzdaki tüm ölü ve kirli tabakadan arınıp, kış boyu kalın giysilerin içinde rahatlamaya ihtiyacı olan vücudunuza evde spa keyfi yaşatmaya yaşatmak, inanın size müthiş keyif verecek. h2o’nun deniz mineralleri ve vitaminler ile zenginleştirilmiş ürünleri ile vücudunuza müthiş bir bakım yapabilir, hem bedeninizi hem de zihninizi dinlendirebilirsiniz.

Bu lüksten kendinizi mahrum bırakmamak için önerilerimize göz atın. Oasis Body serisi ile 3 adımda kendinizi yeniden doğmuş gibi hazır hissetmeye var mısınız?

Nazik temizleme 
Oasis Body Cleansing Water vücut temizleme suyu, yağsız bir temizleyicidir. Kirleri derinlemesine arındırarak cildi yeniler ve nemlendirir. İçeriğindeki biyoaktif deniz suyu temel mineralleri, enzimler, antioksidanlar ile cildi yeniler. Deniz mineralleri kompleksiyle cildi besler ve bitki kaynaklı temizleyici içerikler ile cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur.
Vücut temizleme suyu, cildi peeling’e hazırlar. Yüzeysel tüm kirleri söker atar.

Derinlemesine arındırıcı
Oasis Body Scrub: Bu yağsız peeling, nazikçe ölü tabakayı ciltten temizler ve ciltteki donukluğu giderir. Yumuşak ve sağlıklı bir cilt ortaya çıkarır. Cildiniz pırıl pırıl olur. 
Peeling ile cildinizi matlaştıran, solgun ve kirli gösteren tüm pürüzlerden kurtulursunuz. Daha berrak ve canlı bir cilt ortaya çıkar.

Nem takviyesi
Oasis Body 24 Hour Hydrator hafif, yağsız nemlendirici, 24 saat boyunca cildi nemli tutar. Biyoaktif Deniz suyu temel mineralleri, enzimler ve antioksidanlar ile cildi yeniler. MariMoist teknolojisi, 24 saat ciltte nem tutulmasını sağlar. Deniz Mineral Kompleksi bakımından zengin içeriği cildi besler.

İyice arınan cilt neme ihtiyaç duyar. Nem, cildin gençlik ve güzellik iksiridir her zaman...