MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HANGİ MASKARA SENİN İÇİN DOĞRU?

Göz makyajının en önemli vitrini her zaman maskaradır, bunu asla unutmayın. Maskara alırken öncelikli kriteriniz elbette kirpiklerinizin durumu olmalıdır. 

Kısa mı, uzun mu, seyrek mi yoksa çok mu gür kirpikleriniz var? İhtiyacınızı bu doğrultuda belirlemelisiniz. İşte o zaman her kadının arzusu olan uzun ve hacimli kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Smoky Lash maskara
Uzun kirpikleriniz varsa doğuştan şanslısınız. İstediğiniz maskarayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısa kirpiklere sahipseniz kirpikleri uzun gösteren maskaraları hatta kirpik ekleyen maskaraları tercih edebilirsiniz. İnce kirpiklere sahipseniz hacim veren maskaralarla daha dolgun görünen kirpiklere sahip olabilirsiniz. İnce ve kısa kirpiklere sahip olanlar, Make Up For Ever Smoky Lash ile kirpiklerine hacim, yoğunluk ve uzunluk kazandırabilirler.Tüm özellikler bir arada!

Smoky Stretch maskara
Düz kirpikleriniz varsa, kirpikleri kıvıran maskaralara yönelmelisiniz. Bu konuda en iyi tavsiyemiz, yeni maskara Make Up For Ever Smoky Stretch. Kirpikleri tek tek ayıran, belirginleştiren, kıvıran ve mükemmelleştirren bir maskara. Takma kirpik etkisi!

Smoky Extravagant maskara
Eğer kısa ve düz veya ince ve kısa kirpiklere sahipseniz, birçok özelliği içinde barındıran maskaralar kullanmalısınız. Örneğin, kirpiklere hem hacim veren hem de tek tek ayırıp uzatan maskaralar çok idealdir. Make Up For Ever Smoky Extravagant, kirpikleri uzatırken dolgunlaştırıyor. Uzaktan bile dikkat çeken, etkileyici bakışlar yaratıyor!

Kirpikleriniz uzun ve gürse, hacim veren maskaralardan uzak durun. Kirpikleri tek tek ayırıp belirginleştiren maskaralar tercih edin.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç