​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

HD ALLIK KULLANMANIZ İÇİN 11 SEBEP!Krem allıklara karşı önyargılarınız olabilir. Kullanımı zor gelebilir, pratik olmadığını ya da size uygun olmadığını düşünebilirsiniz. Ya da alışkanlıklarınızla örtüşmediğini... O zaman doğru yerdesiniz! Bu yazı sizin için yazıldı!

Krem allıklara karşı kalkanlarınızı indirin çünkü HD krem allıklar makyajınız için bir ödül.

Bunu anlamanız için size 11 sebep sayacağız, hazır mısınız?
1) HD krem allıklar, diğer krem ya da toz allıklardan farklı olarak, çok uzun süre kalıcı bir sonuç için cildinizle bütünleşir. Oldukça dayanıklıdır. Uzun saatler boyu yüzünüzde kalır. Gün içerisinde tazeleme ihtiyacı duymazsınız.

2) Her cilt tipine uyar. Normal, kuru, yağlı, karma ve hassas ciltliler kullanabilir. 

3) Cilde o kadar doğal ve taze bir sonuç verir ki, allık sürüldüğü belli bile olmadan taze bir görünüm kazanırsınız. Yüze çok sağlıklı bir ifade verir. 

4) HD krem allıkların içerisinde ışıltı ve sim bulunmaz. Parlak olmayan ama mat da olmayan gayet doğal bir bitiş sağlarlar. Bu yüzden sadece yanaklara değil, dudaklara ve far olarak gözlere de uygulanabilir.5) Allığın yumuşak yapısı, kolay ve kontrollü bir uygulama sağlar. Vakslardan ve yağlardan oluşan karışımı, kusursuz bir sonuç için ciltte kolayca süzülen bir hafifliğe sahiptir... Herkes kolaylıkla kullanabilir. İster parmaklarınızla ister Make Up For Ever Flat Blush #146 gibi bir fırçayla.

6) Fotoğraflarda pürüzsüz bir görüntü sunar ve cildi ikinci bir cilt gibi sarar.

7) Aydınlık bir görünüm için ciltte ışığı yayan flu bir efekt yaratır.

8) Allığı dairesel hareketler yaparak uygularsanız elmacık kemiklerinize doğal bir ışıltı kazandırırsınız. 9) Allığınızı elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru uygularsanız yüzünüze doğal bir renk vermiş olursunuz.

10) Allığı, saçlarınızın dibinden elmacık kemiklerinize doğru sürerseniz, genel olarak yüzünüze aydınlık bir görünüm katarsınız.11) Yüzü boyutlandırmak için koyu renklerini kullanabilirsiniz. Örneğin HD Blush 335 Fawn gibi. Çünkü bu renk doğal gölge rengidir (açık kahverengi) ve elmacık kemiklerini çok güzel vurgular. Make Up For Ever Double-Ended Sculpting Brush #158 fırça bu iş için idealdir. Fırçaya ürünü alıp tam elmacık kemiğinin altından, hafifçe yan çizerek, yüzün ön kısmına doğru tek hareketle allığı uygulayın. Sonra rengi çok hafif şekilde ve dağıtmadan yayın. Doğal bir görünüm için alına, şakaklara, çeneye fırçayı yumuşak hareketlerle gezdirin.

HD KREM ALLIK TUTKUNU ÜNLÜLER KİM? TIKLAYIN!