MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HER CİLT TİPİYLE DOST MASKE: IBUKI SLEEPING MASK

Mevsim geçişleri, stres, beslenme tarzı kısaca yaşam koşullarının değişken ve zaman zaman olumsuz koşulları cildi çok fazla negatif etkiliyor. Kuruluk ve matlık, cildin ilk isyanı oluyor ve devamı başka pürüzlere de yol açıyor. O yüzden cildi neme doyuran, rahatlatan ve matlığını alıp canlandıran, parlaklık veren bir ürün kullanmanız, bakım rutininizin en temel koşulu oluyor.

Hepimizin bildiği ve cilt uzmanlarının da sık sık söylediği gibi cilt kendini uykudayken yeniliyor. Bu sebeple özellikle geceleri yaptığımız cilt bakımı maskesi son derece önem arz ediyor. İşte, burada devreye Shiseido Ibuki Sleeping Mask giriyor!

Birçok marifeti olan bu gece güzellik maskesi, her kadının cilt bakım rutininde mutlaka olması gereken bir maske. Bu maskenin tutkunlarının bir bildiği olmalı, değil mi?

Sivilce asla yapmaz

- Her cilt tipiyle dost. Yaş ve cilt tipi gözetmeksizin bu maskeyi herkes kullanabilir.

- Sivilceye ve siyah noktaya asla sebep olmaz.

- İstediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. İsterseniz haftada 1-2, isterseniz gün aşırı. Maskenin 55 kullanımlık ölçüsü var.

Cildi çiğ tanesi kadar taze görünümlü yapıyor

- Gece uyumadan önce sürüp yatıyorsunuz ve sabah uyandığınızda cildiniz nemli, yumuşak ve taze oluyor. Dolayısıyla böyle bir cildin üzerine yapılan makyaj da çok daha mükemmel görünüyor.

- Bazı yoğun formüllü nemlendirici maskeler cilde ağır gelebilir ya da cilt üzerinde kalın durabilir. Ancak bu ürün zengin içerikli olmasına rağmen çok hafif jel formuna sahip olduğundan ciltte ipeksi bir his bırakıyor.

Göz çevresine bile uygulanabiliyor

- Jel maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları vardır. Bu çiçek kokusu Shiseido'ya özel aromakolojiye sahiptir. Duyulara da hitap eder.

- En güzel yanlarından biri, göz çevresine de uygulanabilen bir maske olması. İçerisinde At Kestanesi Özü bulunuyor. At Kestanesi şişlikleri indirmeye yarıyor. Sabahları gözleriniz şişiyorsa denemenizi tavsiye ederiz.

Siz hiç bu özelliklerin tümüne sahip başka bir maske daha gördünüz mü?

- Ayrıca Sahra Çölü' nün oldukça kuru ortamında yetişen phytoplankton özü, dolgun ve iyi dinlenmiş bir cilt görünümü için cildin canlanmasına yardımcı oluyor.

- Maske, uygulamadan 18 saat sonra bile cilt üzerindeki nem etkisini koruyor.Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç