MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

İLK GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİNİZ: WASO EYE OPENING ESSENCE

Kırışıklık ve ince çizgi problemi göz çevresinde belli bir süre, belli bir yaştan sonra oluşmaya başlar. Peki o zamana kadar hiçbir şey kullanmayacak mıyız? Ya diğer göz çevresi endişelerimiz ne olacak diye soruyorsanız, bunun için Waso var diyebiliriz.

Shiseido Waso Eye Opening Essence

Waso Eye Opening Essence yani Waso Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi, 15 yaşından itibaren kullanabilen ilk göz çevresi bakım kreminizdir. Yağ ve paraben içermez.

Temel içeriği Japon turpu ve havuç

Waso Eye Opening Essence’in yapısı çok farklıdır; kar benzeri yumuşak ve eşsiz bir dokuya sahiptir. İçeriğinde Japon turpu ve havuç vardır. Bu içerikler göz çevresini canlandırmaya yarar. Genç ciltlerinde ihtiyacı olan temel bakım budur zaten.
Ayrıca koyu halkaları, donukluğu ve şişkinliği azaltmak için kan dolaşımını hızlandırır ve cildin 24 saat nemli kalmasını sağlar. Böylece göz bölgesi daha canlı ve parlak görünür.

Waso Eye Opening Essence

Günün herhangi bir saatinde kullanılabilir

Waso göz çevresi kremini yanınızda taşıyabilirsiniz. Çünkü ihtiyacınız olan her an, makyaj üzerine de uygulayabilirsiniz. Göz çevrenizin yorgun ve çökkün olduğunu düşündüğünüz her an pıt pıt ufak dokunuşlarla uygulama yapmanız yeterli.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter