​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

İNCECİK VE DOĞAL BİTİŞLİ FACE&BODY FONDÖTEN ALMAK İÇİN 10 NEDEN

Make up For Ever’in sessiz ve derinden ilerleyen ama başarılı yükselişini sürdüren fenomen fondöteni Face &Body’i yakından tanıyalım.. 

Mary Kate ve Ashley Olsen kardeşlerin aydınlık bir cilt için en sevdikleri fondötenin Make Up For Ever Face&Body olduğunu biliyor musunuz? Ünlülerin bayılarak kullandığı, makyaj artistlerinin vazgeçilmezi bu fondöten markanın aslında en fenomen ürünlerinden biri. Diğer fondötenlerden ayrılan birçok özelliği var! İşte, size Face&Body’e sahip olmanız için tam 10 neden:

1) İçeriğinde %75 su var. Su bazlı bu fondöten özellikle kuru, kuruya dönük ve normal ciltler için çok uygun. Cildi güzelce nemlendiriyor. Olgun ciltler de rahatlıkla kullanabilir. 

Su bazlı fondötenlerin içinde yağ oranı az, su oranı ise fazladır. Su bazlı ürünlerde yağ oranı az olmasına rağmen yağlı ciltlere tavsiye edilmez çünkü parlama gibi istenmeyen sıkıntılar yaşatabilir. Yağlı ciltler bu ürünü matlaştırıcı bir bazla birlikte kullanırlarsa çok iyi olur. Öncesinde Make Up For Ever Shine Control Primer, sonrasında fondöten... 

2) Su bazlı olduğu için incecik ve doğal bitiş sağlıyor, günlük kullanım için ideal. Cilt üzerinde asla ağırlık yapmıyor. Kat kat sürseniz bile ciltle bütünleşip yok gibi duruyor. Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112 ile mükemmel uygulama yapabilirsiniz.

3) Kapatıcılığı istenilen seviyede ayarlanabilir. Tek katla hafif kapatıcılık sağlıyor. İstenilen kapatıcılığa ulaşana kadar kat kat uygulanabilen özelliğe sahip. Üstelik kat kat uyguladığınızda dahi, kalın bir görüntü asla yaratmıyor. 

4) Suya dayanıklı bir fondöten olduğu için makyaj çıkarıcı ile temizlenmeden asla ciltten çıkmaz. Akmaz, dağılmaz, bulaşmaz. Deniz kenarında, havuz başında kullanılabilir.

5) Sadece yüze değil, tüm vücuda da uygulanabilen bir fondötendir. Dekolte ve bacak makyajı için özel günlerde en çok tercih edilenlerden biri...

6) Cilde parlaklık değil, aydınlık bir görünüm veriyor. Sağlıklı ve pürüzsüz görünen bir cilde sahip oluyorsunuz. 

7) Hızlı kuruyor, kuruduktan sonra bulaşma yapmıyor.

8) Jel yapıda bir fondöten, cilt tonunu çok güzel eşitliyor. Satenimsi bitiş sağlıyor.

9) Özel günlerde ve fotoğraflarda kusursuz çıkmak için ideal bir fondöten.

10) Üründen tek pompa kullanmak tüm yüze uygulamak için yeterli. Bu açıdan da uzun süreli kullanım sağlıyor. Renk skalası da oldukça geniş. 

STROBING MAKYAJ İÇİN HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMAK LAZIM? TIKLAYIN!

FOTOĞRAFLARDA DAHA İYİ GÖZÜKMEK İÇİN 25 İPUCU! TIKLAYIN!