MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

İNCELEDİK: GÜNEŞ SONRASI GÜÇLÜ CİLT ONARICILARA İHTİYACINIZ VAR!

Cildin aşırı derecede nem kaybetmesine, kurumasına neden olan güneşin yol açtığı hasarları hafifletmek için güneş sonrası güçlü cilt onarıcıları kullanmalısınız.

Güneş sonrasında cilt oldukça hassas ve tahriş olmaya yatkındır. Bu nedenle güneşe çıkarken olduğu gibi güneş sonrasında da uygun ürünler kullanarak cilde kaybettiği nemi kazandırmanın yanında besleyip, güçlendirmek gerekir. Eğer cildimize kaybettiği nemi ve vitaminleri geri kazandırmak için bir cildi şeyler yapmazsak, cildimiz daha hızlı yaşlanır.

O yüzden güneş sonrası ürünler dediğimiz ‘after sun’ ürünleri kullanmalıyız.

After sun ürünlerin özellikleri:

1) Güneşin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini giderirler ve cildin yenilenme sürecini hızlandırırlar.
2) Cildin yoğun nem ihtiyacını karşılarlar.
3) Güneşte kızaran cildi rahatlatıp, soyulmayı önlerler ve bronzluğun süresini uzatırlar.
4) Hem kadınlar hem erkekler içindirler. 

Yüz ve vücut için yoğun besleyici emülsiyon 

Shiseido After Sun Intensive Recovery Emulsion, güneşe maruz kalan cildin ihtiyaçları için formüle edilen son derece besleyici ve canlandırıcı güneş sonrası yoğun bakım emülsiyonudur. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi verir ve bronzluğun ömrünü uzatır. Dokuları yeniler, cildin esnekliğini ve parlaklığını arttırır. Güneşten gerilmiş cilde kolayca nüfuz eder. Cildi rahatlatır. Gözenekleri tıkamaz, alerji riskini en aza indirmek üzere formüle edilmiştir. 

Her güneşlenme sonrası hem yüzünüze hem vücudunuza kullanabilirsiniz.

Ferahlatıcı vücut jeli

Shiseido After Sun Soothing Gel, güneşten yanmış cildi serinletici etkisi ile canlandıran şeffaf ve yağsız vücut jelidir. Serinleten ve yatıştıran etkisi ile kavrulmuş cildi rahatlatır. Kolayca sürülür ve yapışkanlık hissi vermeden cilt tarafından hemen emilir. Her yere kolay uygulandığından erkekler için de ideal bir üründür. Ciltte nemlilik, tazelik ve rahatlık hissi bırakır.

Duş veya banyo sonrası, güneş ürünlerini ciltten temizledikten sonra tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. İhtiyaç duydukça tekrarlayabilirsiniz.

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter