MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KIŞ İÇİN EN MÜKEMMEL 3 TEN ÜRÜNÜNÜ İNCELEDİK

Donuk, solgun ve mat cildi parlak ve aydınlık göstermenin birçok yolu var elbette. Ama yüzünüzü yağlanmış gibi göstermeden, fondöten kullanarak bunu nasıl başarırsınız? Elbette cildin doğal ışıltısını ortaya çıkartan ürünlerle! Kışın da – cilt tipiniz ne olursa olsun- cildinizi sağlıklı parlaklığa kavuşturacak 3 mükemmel ürün karşınızda!

Kuru ve kuruya yatkın ciltler için

Nars Sheer Glow Foundation 
Cilt tonunu eşitleyen, ince yapılı, cildin ışıltısını ortaya çıkaran harika bir fondöten! Cildi nemlendiriyor ve daha parlak, pürüzsüz olmasını sağlıyor. Saten bitişli olduğundan cildi taze, genç ve sağlıklı gösteriyor. Çizgilere dolmuyor, yorgun görünümü mükemmel şekilde gizliyor. Orta kapatıcılığa sahip ve kalıcılığı yüksek.

Yağlı ciltler için

Nars All Day Luminous Weightless Foundation
Ciltteki tüm pürüzleri kapatıp, ten rengini eşitleyerek cilde kusursuz ama çok doğal bir görünüm veren, yağsız fondöten. Yüksek kapatıcılığına rağmen cilt üzerinde ağırlık yapmıyor. Çok hafif ve likit yapısı var. Mat bitişli olmasına rağmen, ışığı yansıtma özelliği taşıyor. Pürüzsüz, aydınlık ve kadifemsi bir cilt yaratıyor. Cilt ile hemen bütünleşen ve cildi bir giysi gibi saran bir fondöten olduğundan hızlıca uygulanması en iyisi. 

Bu fondöten cilde çok hızlı sabitlendiğinden ürünü cilde sabitlemek için üzerine transparan pudra uygulamaya gerek bile kalmıyor. Uzun süre kalıcı...


Tüm ciltler için

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 
Hiçbir renkli nemlendiricide olmayan özellikler kendisinde var! O yüzden ünlülerin kırmızı halıda bile tercih ettiği bir ten ürünü. Nemlendirme sağlarken cilde sağlıklı bir ışıltı veren renkli nemlendirici. Gözenek ve çizgilerin görünümünü en aza indiriyor Eşit olmayan cilt tonunu dengeliyor. Cilde aydınlık bir görünüm veriyor çünkü parlak bitişli. Az-orta arası bir kapatıcılığı var. Kat kat uygulayarak kapatıcılığı arttırılabilir.

Düzenli kullanımda, 4 hafta içinde ciltteki lekelerin görünümünü azaltıyor. Yağ içermediğinden tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Siz söyleyin, böyle özelliklere sahip başka bir renkli nemlendirici gördünüz mü?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter