MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KORKMADAN BRONZLAŞIN: ALTIN RENGİNDE BRONZLUKUygular uygulamaz cildinize ışıltılı ve sağlıklı bir bronzluk kazandıran ürünlerle tanıştıralım mı sizi? Shiseido bronzlaştırıcıları, cildinizin altın renginde ışıltılı bir bronzluk kazanmasını sağlar. Üstelik hem sağlıklı ve güzel şekilde bronzlaşır, hem de içeriklerindeki SPF ile güneşin zararlı ışınlarından korunmuş olursunuz.

Yüz ve vücut için bronzlaştırıcı emülsiyon

Shiseido Protective Tanning Emulsion SPF10 veya SPF6, UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı savaşırken, son derece besleyici içerikleriyle birlikte cilde altın renginde parlak bir bronzluk veren, yüz ve vücut için geliştirilmiş bronzlaştırıcı güneş koruyucu emülsiyondur. Uygulandığı zaman cilde ferahlık hissi verir ve cildi nemli, yumuşak bırakır; asla yapış yapış yapmaz. Suya karşı yüksek oranda dayanıklıdır. Yüz için bronzlaştırıcı krem


Shiseido Protective Tanning Cream SPF10 ve SPF6, UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı savaşırken, son derece besleyici içerikleriyle birlikte cilde altın renginde parlak bir bronzluk veren, yüz için geliştirilmiş bronzlaştırıcı güneş koruyucu kremdir. Uygulandığı zaman cilde ferahlık hissi verir ve cildi nemli, yumuşak bırakır; asla yapış yapış yapmaz. Suya karşı yüksek oranda dayanıklıdır. 

Bronzlaştırıcı kompakt fondöten (Bronz)

Shiseido Tanning Compact Foundation (Bronze) SPF6, cilde altın bronzluğu veren kompakt fondötendir. Cilde pürüzsüzce yayılır ve doğal bir parlaklık verir. Makyajı ve güneş koruma özelliğini bir arada sunar. Kuruluğu önler, cildin ideal nemini ve yumuşaklığını korur. Ciltteki kusurları en aza indirir. Bronzlaştırıcı kompakt fondöten, tere ve suya dayanıklıdır, havuz ve plaj kenarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter