MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KÜLT FAVORİNİN VÜCUT BRONZLAŞTIRICISI DA ÇIKTI: LAGUNA BODY TINT

Laguna ailesi büyüyor! İkonik bronz pudra ve likit aydınlatıcıdan sonra geçen yaz likit Laguna ile çıtayı yükselten Nars, şimdi de Nars Laguna Body Tint SPF30 vücut bronzlaştırıcısı ile midemizde kelebekler uçuruyor.

Ne yazık ki bu Laguna sınırlı sayıda üretilmiş. Ama belli mi olur? Belki ilerde daimi olarak ailesinin yanına katılır. 

Vücudunuzda güneşsiz bronzluk etkisi
Güneşsiz bronzluk için çok doğal hafif renk veren Laguna Body Tint, ikonik Laguna’nın tüm vücuda parlaklık ve bronzluk kazandıran güneş korumalı likit versiyonu. SPF30 ile cildi korur aynı zamanda. Anında cilde yayılır. Vücudunuzun doğal görünümlü bronz parlaklık kazandırmak istediğiniz her yerine uygulayabilirsiniz. Transparan dokudadır. Ciltte ağırlık yapmaz, bulaşmaz. Durulanan bir üründür.

Kokusuyla ruha da hitap ediyor
Okyanus safranı, Tahiti vanilyası ile antioksidan; Monoi ve Tamannu yağlarıyla da hidrasyon özelliği vardır. Nars’ın imzası olan Monoi De Tahiti kokusuna sahiptir. 

Nasıl kullanacaksınız?

- Ürünü kullanmadan önce cildiniz temiz ve pürüzsüz olmalı. Cildinize peeling yapıp nemlendirici sürdükten sonra bronzlaştırıcıyı uygularsanız en iyi sonucu alırsınız. 

- Ürünü elinize bir miktar dökün ve dairesel hareketlerle kollarınıza, bacaklarınıza, dekolte bölgenize kısaca vücudunuzda uygulamak istediğiniz her yere sürün. Giyinmeden önce ürünün kurumasına izin verin.

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter