​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

MAKE UP FOR EVER SUPER MATTE LOOSE POWDER

Makyaj artistlerinin bayıldığı, Make Up For Ever’in çok işlevli harika toz pudrasıyla tanışmaya ne dersiniz?

Super Matte Loose Powder, cilt üzerinde mükemmel mat ve ipeksi bir görünüm yaratır. İster fondöteninizin üzerine, isterseniz direkt cildinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Fondöteninizin üzerine uyguladığınızda makyajı sabitler ve parlamayı alır. Asla kalın bir görüntü oluşturmaz. Doğrudan cildinize uyguladığınızda ise cildinizdeki pürüzleri kapatır, doğal ve kadifemsi bir cilt yaratır. Cildi kurutmaz, en kuru ciltliler bile rahatlıkla kullanabilir. 

“Allığınızın rengi veya kontürünüz fazla mı kaçtı? Hemen Super Matte Loose Powder ile yüzünüzdeki fazlalığı alıp, makyajınızı bozmadan rötuş yapabilirsiniz. Bunun için evrensel tondaki transparan renk 12 numarayı tercih edebilirsiniz mesela!” –Dany Sanz

Hangi renk ne işe yarıyor?
Super Matte Loose Powder’ın düzeltici 5 tonu haricinde cilt tiplerine göre 5 doğal rengi ve koyu/bronz ciltler için de alternatif renkleri bulunuyor. 

Düzeltici tonları, cildinizdeki kusurları kapatmak için kullanabilirsiniz. Diğer renkleri ise cilt tonunuza göre belirlemelisiniz. 

Düzeltici tonlar:
#0 (beyaz) ve #1 (fildişi): Çok açık renkteki ciltleri aydınlatır.
#2 soluk pembe: Cilt tonuna yeni parıltılar ekler.
#4 açık yeşil: Ciltteki kızarıklıkları alır.
#8 leylak: Donuk cildi aydınlatır.

Hangi fırça ile uygulanmalı?
Make Up For Ever Powder Fan Brush Large #134 ile etkili uygulama yapabilirsiniz. Bu, profesyonel makyaj artistlerinin sırrı aynı zamanda! Ya da büyük pudra fırçaları da toz pudra kullanmak için idealdir. Önemli olan hangi fırçayı rahat kullanacağınızdır. O yüzden herhangi bir ebattaki pudra fırçasını seçebilirsiniz. Fırçanın ucunu ürüne batırıp sonra fırçadaki fazlalığı silkeleyerek atıp yüzünüze öyle uygulama yapmalısınız.