​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

MAKE UP FOR EVER’DAN RENK TERAPİSİ!

Bu sezon öncekilerden biraz farklı… Oldukça cüretkar ve şok edici. Çünkü daha önce hiç görmediğiniz kadar renkle tanışacaksınız! Heyecan verici, değil mi? 


Make Up For Ever, ikon olmuş göz farı serisi Artist Shadow’u tamamen yeniledi. Markanın kurucusu ve sanatsal direktörü Dany Sanz, yaratıcılığının sınırlarını zorlayarak hem doku hem renk olarak çok zengin bir koleksiyon hazırladı. 

“Yeni Artist Shadow’lar pürüzsüz dokusu ile çok fazla renkle karıştırılıp, kat kat uygulanabiliyor. Bu yeni nesil formülün sıradışı özellikleri, bize daha da ileri gitme, tamamen yeni renk ve etkiler yaratma konusunda ilham kaynağı oldu. Bu anında olan bir etki! Sonuç, ilk fırça darbesi yapıldıktan sonra görülüyor.” –Dany Sanz

Mat, saten, ışıltılı, metalik, yanardöner dokular
Gözlerin güzelliğini ve rengini ortaya çıkarma konusunda göz farının önemi bilinen bir gerçek… Ancak arzu edilen etki için doğru doku, ton ve stili seçmek çok önemli.

Mat, saten, ışıltılı, metalik, yanardöner dokulu farlar aklınızı başınızdan alacak!

Bu üstün dokulu göz farları, cilt üzerinde sorunsuzca uygulanabiliyor. Islak ve kuru kullanılabiliyor ve asla dağılmıyor. İsterseniz tek bir renk isterseniz birden fazla renk kullanarak gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. 

Bakın ünlü makyaj sanatçısı Erkan Uluç yeni nesil farlar ile ilgili ne diyor: “Daha ne isterim ki? Sonsuz bir kaynağa sahip gibiyim. Oyun alanım genişledi. Eşsiz göz makyajlarına imza atmak için sabırsızlanıyorum!”