​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

MAKE UP FOR EVER’IN BAHAR MAKYAJINA BAYILACAKSINIZ!

Renkli ve eğlenceli bahar makyajlarına merhaba diyelim mi? O halde Make Up For Ever’in 2015 İlkbahar makyajına bir göz atalım!
Baharın en güzel yanı hayatımızın her alanına mutluluk verici renklerin girmesidir. Makyajda kullandığımız renkler de değişir bu yönde tabii ki. Pembeler, mercanlar, şeftali tonları, sarılar, maviler, yeşiller... Ne kadar pozitif ve iç acıcı değil mi? 

Renklerle arası en iyi markalardan biri olan Make Up For Ever’in bahar makyajı da yüzümüze mutluğu taşıyor. Hemen belirtelim, makyajda öne çıkan renk bu sezon pembe.

Adım adım bahar makyajı
Make Up For Ever’in 2015 İlkbahar makyajını adım adım uygulayalım mı? 

Ten makyajı: 
Step 1 Smoothing Primer ile önce yüzünüzü pürüzsüzleştirin. HD fondöten, hem doğallığınızı korumada hem de kapatıcılığı sayesinde tercih etmeniz gereken ilk fondöten. Göz kapaklarınız ve göz çevreniz dahil yüzünüzün her noktasına bunu uygulayın. Şeftali pembe renkli HD allık 410 ile yüzünüze hafif bir renk verin. Ve ten makyajınızı bitirmek için son dokunuş olarak HD Pressed Powder ile makyajınızı sabitleyin.

Ten makyajınız duru, doğal ve taze görünümlü olduysa gözlere geçebiliriz.

Göz makyajı:
Göz makyajına başlamadan önce ilk olarak kaşlarınızı hizaya sokun. Aqua Brow ile kaşlarınızın şeklini düzeltin, boşlukları doldurun. Sıra geldi gözlere... Far olarak canlı renkleri gözlere taşımanın tam zamanı! 3 rengi birlikte karıştırıp kullanırsanız gökkuşağı gibi –pembe ağırlıklı-bir makyaj elde etmiş olursunuz. Bunun için Artist Shadow #D862 elmas ışıltılı pembe, Artist Shadow #ME728 Bakır ve ME740 kırmızımsı bakır kullanacaksınız. Baz olarak pembeyi alıp dağıtın ve üstüne açıktan koyuğa gidecek şekilde kıvrım yerlerinden itibaren gölge yapın. Pembe ve bakırın güzelce karışmasından ortaya canlı bir turuncu çıkaracaktır. Alt kirpik diplerinize de pembe farı kalem gibi çekip renk verin. Son olarak Smoky Stretch ile kirpiklerinizi vurgulayın.

Dudaklar:
Make Up For Ever’in İlkbahar 2015 makyajında 2 yeni ruj var: Rouge Artist Intense 53 bakırımsı pembe ve Rouge Artist Intense 54 sıcak pembe. Bu renkli göz makyajını tamamlamak için 54 numaralı pembe ruj ideal olur. İsterseniz üstüne şeffaf bir parlatıcı sürerek rujunuzu daha da belirginleştirebilirsiniz!