​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

MAKE UP FOR EVER’IN RENKLİ DÜNYASI!

Göz makyajının yeri kadınlar için her zaman ayrıdır. Dramatik mi, çekici mi yoksa doğal mı görünmek istediğinize göre makyaj stilinizi belirlersiniz ve bunda da en büyük rol gözlere aittir. Renkler, her zaman belirleyicidir, unutmayın!

Şimdi sizi birbirinden farklı 3 far paleti ile tanıştıracağız. Siz sadece hangi kadın olmak istediğinize karar verin, gerisini renklere bırakın! 

PASTEL MAKYAJ TUTKUNLARINA: ARTY BLOSSOM FAR PALETİ
Pastel tonlar ve natürel makyaj severler için Make Up For Ever Arty Blossom far paletinden daha iyi bir seçim olamaz. Arty Blossom; pastel, hafif ışıltılı ve saten dokulu 8 taze renkten oluşuyor. Bahar renklerini makyajınıza taşımak istemez misiniz? Zamansız ve modern...
GECE MAKYAJI İÇİN İDEAL SEÇİM: BLACK TANGO FAR PALETİ
Make Up For Ever Black Tango far paletinin adı gibi öyküsü de ilginç. Palet, markanın kurucusu ve kreatif direktörü Dany Sanz’ın tangoya olan tutkusundan esinlenerek üretilmiş. Paletin içinde 4 renk krem far bulunuyor: Siyan tabanlı koyu kırmızı, siyah tabanlı koyu yeşil, siyah tabanlı koyu mavi ve beyaz.

Aqua Cream farlardan oluşan bu palet, hem far olarak hem de eyeliner olarak kullanılabiliyor. Çabuk kuruyan ve uzun süre dayanan bir yapısı var. Eyeliner fırçası ile rahatlıkla çizgi çekilebilir. BOHEM VE ROMANTİK BİR STİL: LA BOHEME FAR PALETİ
Yumuşak ve romantik bir görünüm oluşturmak için 6 pastel renkten oluşan far paletinde mavi, yeşil, altın rengi, kahverengi, mürdüm ve şeftali rengi bulunuyor. Mineral tozlar ve yüksek konsantrasyon inci tozu ile zenginleştirilmiş dokular, parlak bir bitiş sağlıyor.

Bu farları da ıslak veya kuru kullanılabilirsiniz. Sedefli yapısı ile gece makyajı için ıslak kullanım çok idealdir. Ayarlanabilir renk yoğunluğu ile gündüz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.