MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MAKYAJ ÇANTANIZDA BAHAR ESİNTİSİ: NARS SPRING 2016Bahar yenilenmedir, coşkudur, iki mevsim arası şenliktir. Bu yüzden bahar koleksiyonları özeldir. Bizi tazeleyen renkler, romantik dokunuşlar ve naif dokularla gelir. Nars’ın ilkbahar koleksiyonu da bizi bu güzelliklerle karşıladı.

Nars İlkbahar 2016 koleksiyonu, sezonun hit tonlarını ve yenilikçi dokularını gözler, yanaklar ve dudaklar için taze ve modern bir dokunuşla harmanlıyor. Orkideden rengini ödünç alan allık, doğal ve mat bir ten rengi, ışıltılı kayısı, gül ve tatlı şarap tonlarına teslim olan dudaklar... Gözlerde ise buzlu nane, ışıltılı gece mavisi ve bronz gül tonlarının çekiciliği... Çok etkileyici bir tasvir öyle değil mi? Evet, aynen öyle. Nars ilkbahar koleksiyonu bizi baharın tatlı sarhoşluğu ile sarıp sarmalıyor.
Koleksiyonda neler var?

Tarvos Dual-Intensity Eyeshadow (buzlu nane): Sezonun olmazsa olmazı ile tanışın! Sofistike bir parlaklık için kuru; dramatik ve ışıltılı bir bitiş için ise ıslak kullanım seçenekleriyle görkemli ve çok amaçlı bir deneyim sunan Dual-Intensity Eyeshadow farın yeni rengi... Buzlu nane rengiyle çok konuşulacak haberiniz olsun!

Cressida Dual-Intensity Eyeshadow (ışıltılı gece mavisi): Islak ve kuru kullanılan Dual Intensity Eyeshadow far serisinin bir başka özel rengi. Gece mavisi, gece makyajının ve özel davetlerin vazgeçilmezi. Bu renk tüm zamanların klasiklerinden biri.Kari Dual-Intensity Eyeshadow (pastel gül pembe): Bahar aylarının ve yazın olmazsa olmazı romantik pembe , elbette göz makyajımızı da süsleyecek. Pastel pembe far, ıslak ve kuru kullanılan Dual Intensity Eyeshadow serisiyle makyaj çantamıza giriyor.

Impassioned Blush (orkide pembesi): O bir star! Orkide pembesi rengiyle ikonik allıklara yeni bir aday mı geldi dersiniz?

Rosecliff Lipstick (gül kurusu):
Saten yapılı rujlara pembe çok yakışıyor. Dudaklarda bahar havası bu ruj sayesinde hep esecek.

Vida Loca Lip Gloss (turuncumsu pembe): Sınırlı üretim harika bir renk! Guava meyvesi yani turuncumsu pembe bir renk... Parlatıcı sevmeyenlerin bile fikrini değiştirecek kadar güzel.

Instant Crash Lip Gloss (ışıltılı açık kayısı): Şeftali ve kayısı tonları bahar aylarının en güzelleri... Sınırlı üretim bu açık kayısı lipgloss, koyu göz makyajlarını ve bronz bir teni çok iyi taşıyacak.

Hammamet Duo Eyeshadow (mat bej/bronz pembe):
Sınırlı üretim bir ikili far paleti...Müthiş bir ikili, mat bej ve bronz pembe renkleriyle gözlerde zarif gölge oyunları yapmanıza imkan veriyor. 

Banned Red Lipstick (kahve tabanlı şarap kırmızı): Kırmızının her türlüsü çok havalı ama bu tatlı kırmızı bir başka güzel! Kahvemsi tabanlı sıcak kırmızı, her zaman yanınızda taşımak istediğiniz o vazgeçilmez rujlardan biri...Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç