MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MUAZZAM BİR MAKYAJ KOLEKSİYONU: NARS SPRING 2018

Işıltı ve pembe, bu sezonun sihirli 2 kelimesi. Doğal tonların ışıltısı ile sezonu karşılıyoruz. Koleksiyondaki her ürün, hem çok trend hem de her kadının kullanabileceği renklerde. Işıltı isteyene ışıltı, pastel ton isteyene pastel, gece makyajı isteyene metalik yoğun far, gündüz makyajı isteyene doğal bitişler... Üstelik bu koleksiyondaki her ürün sınırlı üretim. Makyaj çantanıza girmeyi kesinlikle hak ediyorlar!

Likit rujlar
Kremsi ve tam kapatıcı özelliğe sahip çok sevilen Lip Cover 4 farklı rengi ile karşınızda:

Embrasse Moi: Işıltılı şeftali pembe 
Under Arrest: Şeftalimsi Bej
Summer Fire: Leylak Pembesi
Hell Gate: Koyu Kiraz Kırmızı

Koleksiyona özel sınırlı sayıda üretilen bu ürün, dudaklara kremsi dokusuyla yumuşak bir his verirken, yoğun pigmentli renkleri ile dudakları ortaya çıkıyor. 

Metalik tonlarda stik farlar
Gözler metalik tonlardaki Velvet Shadow Stick’ler (stik farlar) ile ışıldarken, çarpıcı tonları ile Liquid Blush (likit allık) ve Highlighting Blush (aydınlatıcı allık) yanakları canlandırıyor. 

Frioul: Parıltılı açık petrol yeşili
Galice: Açık gümüş

Free Soul aydınlatıcı allık
Yanaklarda satenimsi bir his uyandıran, cilde inci parlaklığı kazandıran Free Soul aydınlatıcı toz allık yenilenen formülü ve ince yapısı sayesinde cilde kolayca uygulanıyor, cildi sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. 

Hot Tin Roof likit allık
İpeksi, hafif, doğal bir görünüm ve ikinci ten efekti yaratıyor. Sağlıkla parlayan bir cilt ortaya çıkarıyor. Parmak uçlarınıza alıp, hafifçe yanaklarınıza yaymanız yeterli. Kiremit kırmızısı renginde...


İLGİLİ HABERLERŞu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter