MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MUHTEŞEM BİR KOLEKSİYON: NARS EYE-OPENING ACT COLLECTION


Modern, yaratıcı ve yenilikçi vizyonuyla şaşırtıcı koleksiyonlara imza atan Nars, 2015 İlkbahar için ilk sürprizini yaptı: Marka, ünlü Hollywood artisti Tilda Swinton’u reklam yüzü yaptı. Swinton’ın karakteristik hatları, neredeyse şeffafmış gibi görünen bembeyaz cildi ve duru güzelliği François Nars’ın kendisini seçmesindeki en önemli kriteri oldu. 


‘Eye-Opening Act’ adı verilen koleksiyon ise; 5 stik far, 2 far paleti ve 1 adet Multiple’dan oluşuyor. 

Velvet Shadow Sticks / Mat Formüllü Stik Farlar
Yeni mat formüllü stik göz farlarının 5 farklı rengi bulunuyor: Siyah, kahverengi, mor, lacivert ve gri. Bu kadifemsi mat formüller, kolayca ve sorunsuz şekilde gözlere uygulanıyor. İster kalem gibi çekin, isterseniz far olarak sürüp herhangi bir far fırçasıyla ürünü dağıtın. Makyaj çantalarının vazgeçilmezi olmaya aday!


Yeux Irresistible Eyeshadow Palette / Sıcak Tonlardaki Far Paleti
Sıcak tonlardaki far paleti 6 renkten oluşuyor. Bu renkler Nars’ın en beğenilen farlarından seçki adeta... All About Eve Duo Eyeshadow, Jezebel Eyeshadow, Thunderball Eyeshadow, Colombo Eyeshadow, Brousse Duo Eyeshadow, Coconut Grove Eyeshadow. Sarışınlar, buğday ve bronz tenliler için ideal bir far paleti. 

Inoubliable Coup d'Oeil' Eyeshadow Palette / Soğuk tonlardaki Far Paleti
Soğuk tonlardaki far paleti 6 renkten oluşuyor. Paletteki renkler: Dalliance Eyeshadow, Pyla Eyeshadow, Sidi Bou Saïd, Pandora Duo Eyeshadow, Luberon, Pandora Duo Eyeshadow. Bu paletin özellikle beyaz tenlilere çok yakışacağını düşünüyoruz!

St Lucia Illuminating Multiple / Aydınlatıcı Çok Amaçlı Krem Stik
"Makyajın virtüözü!" - François Nars
Yüze aydınlık ve ışıltı vermek için gözler, dudaklar ve yanaklar için ikonik ürün. Evrensel bir renkte! Işıltılı pastel pembe rengiyle yanaklar, gözler ve dudaklar için mükemmel!

FAR PALETLERİMİZİN TÜMÜNÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç