MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MÜREKKEPTEN İLHAM ALDI: SHISEIDO 'INKS' KOLEKSİYONU

Shiseido Kajal Inkartist‘The Inks’ mürekkepler koleksiyonu, 5.yy başlarından beri Japon kültüründe kök salmış geleneksel kaligrafi sanatının parçası Shodo’dan doğmuştur.

Bu antik sanat Shiseido’nun modern teknolojisi ile birleşerek cesur renkler, zahmetsiz uygulama ve maksimum kalıcılık sağlayan yenilikçi formüller olarak karşımıza geldi.

Bir kadın eyeliner’ı ya sever ya ondan kaçar

Evet, eyeliner sürmekte zorlanan kadınlar için yeni seride süper pratik ürünler var. Böylece, kalıcı bir eyeliner’ı zahmetsizce uygulayabilirsiniz. 


Inks koleksiyonundaki ürünlere bir bakalım:

Shiseido Archliner Ink
Archliner Ink

Ultra ince çizgi çekmek isteyen her kadın için mükemmel bir ürün. Suya dayanıklı, saten bitişli ve 12 saatten fazla kalıcı...

Ucu o kadar orijinal ki, bu ürüne alışınca eyeliner’sız makyaj yapamayacaksınız.

Microliner Ink

Göz kalemi kullanan ve maksimum kalıcılık isteyen herkes bu ürünü tercih edebilir. İncecik hassas ucuyla istediğiniz kalınlıkta çizgi çekmenize imkan verir. Mat bitişlidir ve suya dayanıklıdır. 

Kajal Ink Artist

Göz kalemi ve dilerseniz far olarak kullanabileceğiniz bu ürün de suya dayanıklıdır ve mat bitişlidir. 

Imperial Lash Ink Mascara

Kirpikleri olağanüstü uzun ve belirgin gösteren bu maskara, özel 2 yönlü fırçaya sahiptir. Kirpikleri ortaya çıkarır, uzatır ve ayırır. Üstelik kat kat süreülebilir, tüy gibi hafif yapısı vardır. Gözyaşına dayanıklı ve 12 saat kadar kalıcıdır.

Shiseido Brow Ink TrioBrow Ink Trio

Suya, tere dayanıklı bu 3’ü 1 arada kaş kalemi; kaşları boyamak için ince kalem uca, derinlik eklemek için aplikatör uca ve taramak için fırçaya sahiptir. Kaşlar için mükemmel bir şekillendiricidir. 

Lacquer Ink Lipshine

Eşi görülmemiş parlaklık ile son derece hafif hissedilen yoğun renk sunan likit ruj serisidir. İçeriğindeki eşsiz yağ karışımı maksimum parlaklık ve konfor sağlarken dudağı ‘saran’ içeriklerle uzun süre kalıcıdır. Nemlendirici özelliği ile dudaklara bakım da yapar. 


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter