​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

NARS 2014 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU

Her sezon merakla beklenen Nars makyaj koleksiyonları, hiçbir zaman hayal kırıklığı yaratmıyor. Hatta beklentilerin üstünde bir memnuniyet yaratarak, makyajı bir ritüele dönüştürüyor. Öyle değil mi?

Nars 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’da görüldüğü ilk andan bu yana yine büyük bir heves yarattı! Night Series yani Gecenin Sesi adını taşıyan koleksiyon gerçekten de gündüz için mükemmel, gece için ihtişamlı ürünlerden oluşuyor.İştahları kabartan bu koleksiyon için bakın Marie Claire Güzellik Editörü Betül Aydoğmuş ne diyor: 
“Nars'ın göz kalemlerini her zaman çok seviyorum. Yeni koleksiyondaki Night Series'de yer alan dört yeni Larger Than Life Eyeliner yoğun pigmentli yapıları ve kısa sürede kuruma özellikleri ile Sonbahar makyajında benim favorim oldu bile! Trend renkleri ve ışıltılı dokularıyla tek başlarına gözlerime derinlik ve etkileyici bir ifade katacaklarına eminim. Mor, altın ve yeşil inci renkleriyle zenginleştirilmiş siyah göz kalemlerinin hepsine sahip olmak istiyorum!”

Dört yeni Larger Than Life Eyeliner’ın yanı sıra koleksiyondaki mavi, lila, uçuk pembe, bordo, kahverengi tonları da kadınları şaşaalı bir sonbahara davet eden renkler arasında... Moda renkleri ile kendisi her zaman moda olan Nars’ın yeni koleksiyonunda allıktan fara, ikonik matte multiple’dan ışıltılı göz kalemlerine ve kalem rujlara kadar kullanmaya doyamayacağınız ürünler yer alıyor. Instyle’ın Güzellik Editörü Ceyda Günsur Gedikoğlu’da makyaj çantası için gözüne kestirdiklerini şöyle ifade ediyor:
“Mor ve kuartz renkli far paletinin yarattığı gölgeleri gözlerimde görmek için sabırsızlanıyorum. Eminim bu kış için vazgeçilmezim bu ikili olacak. Bir Matte Multiple tutkunu olarak da koleksiyondaki parıltılı pembe stik, şimdiden rüyalarıma giriyor. Buğday tenime çok yakışacağına eminim!”