MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS 2016 SONBAHAR KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!Nars, farkını ortaya koyan yeni koleksiyonuyla yine göz kamaştırıyor! Sonbahar 2016 koleksiyonundaki renkler makyaj trendlerini en iyi şekilde yansıtıyor.

Nars’ın kurucusu ve kreatif direktörü François Nars, her zamanki gibi kendi imzasını taşıyan Sonbahar 2016 koleksiyonunda; mevsime uygun tonları favori renkler ile bir araya getirerek gözler, yanaklar ve dudaklar için muhteşem kombinasyonlar sunuyor.

Contour Blush'lara 2 yeni renk katılıyor. Dual Intensity Eyeshadow'lar ise 3 trend rengiyle göz makyajımıza şahanelik katmaya geliyor!  Kalem rujlarda ise müptelası olacağımız 2 nefis kırmızı tonu var. Ve asıl sürpriz ise, göz kaleminde! Merak ettiyseniz, okumaya devam edin!
Yanaklar
Bu koleksiyonda yanaklar doğallığı seviyor. Bronz ve toprak tonları, nude renkler ön planda. Açık karamelden espresso rengine uzanan tonlara kadar tende doğal görünümü yakalayabilirsiniz.Dudaklar ve Gözler
Dudaklar ihtişamlı! Dudaklar; mat nar kırmızısı ve bordo gibi cesur tonlara bürünürken; göz kapakları beyaz, pembe altın rengi ve çivit mavisi gibi gökkuşağı tonlarıyla ışıldıyor. Yeni Velvet Eyeliner’lar kolay sürümü ve eşit bir şekilde yayılan pigmentleri ile gözlere yeni bir boyut katıyor. Dumanlı göz kapakları için mükemmel bir baz sağlarken, cüretkar bakışlar içinse kalın çarpıcı çizgiler oluşturuyor. Koleksiyondaki en önemli yeniliklerden biri!
Güçlü renkleriyle gözleri vurgular. Dramatik ve derin bakışlar yaratır. 9 rengi vardır. Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç