MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS 2016 YAZ KOLEKSİYONU: UNDER COVER

Nars 2016 yazı için sınırlı sayıda üretmiş olduğu UNDER COVER koleksiyonuyla sizi bir kaçamağa davet ediyor! Koleksiyonda, yoğun görünümlü fakat ince dokulu, parlak tonlarda likit rujlar ve farlar görüyoruz. Yanaklarda yoğun pigmentli allık, güneşten ödünç aldığı sıcak dokunuşla yaz görünümünüzü tamamlıyor. 

İllüstrasyon çizim ambalajlar
Fotoğrafçılığa olan tutkusuyla bilinen François Nars, bu tutkusunu Under Cover’da Fransız Rivierası ile buluşturuyor. Under Cover koleksiyonu, zeka ve merakın perde arkasını yakalayan, heyecan dolu koşuşturmadan esinlenen bir fotoğraf çekimiyle süsleniyor. Modern sanatçı Konstantin Kakanias imzalı orijinal illüstrasyonlar da sınırlı sayıda ambalajlarıyla bu koleksiyonu benzersiz kılıyor. Eğlenceli ambalajları, Nars'ın yaz koleksiyonunu gerçekten çok farklı bir yere koyuyor. Koleksiyonunun en yenisi 'likit rujlar'

Markanın ilk likit rujları da bu koleksiyonla birlikte gün yüzüne çıktı. Nars Lip Cover, Nars’ın 2016 Yaz Koleksiyonu Under Cover’da yer alıyor. Sadece bu koleksiyona özel üretilen sınırlı sayıdaki likit rujun 4 rengi bulunuyor. Yüksek pigmentli ruj, dudakları hemen kaplarken parlak bir bitiş sağlıyor. 

Do Not Disturb: Turuncu alt tabanlı canlı kırmızı
Get Dirty: Gül rengi

Overheated: Küllü pembe
Members Only: Koyu kırmızı


Dual Intensity serisi büyüyor!
Dual Intensity allıklara 2 yeni renk da bu koleksiyonla birlikte katıldı: Liberation (ışıltılı açık pembe/karamel pembe) ve Sexual Content (şeftali/ahududu). Dual Intensity farlara ise 4 yeni renk geldi: Topless (deniz kabuğu pembesi), Tanlines (fındık kabuğu rengi), Deep End (turkuvaz yeşil), Pool Shark (menekşe mavisi).

Bu koleksiyonu makyaj tutkunları çok sevecek!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç