MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS DUAL INTENSITY PALET BU SEZONUN EN İYİSİ! NEDEN Mİ?

Sonunda uzun zamandır beklediğimiz, yılın en iyi makyaj paletine kavuştuk! Makyaj çantanızdan çıkaramayacağınız, çok yönlü bu nefis paleti yakından tanıyalım mı?

Hepsi bir arada yanak paletiyle yüz hatlarınızla istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Çünkü Narsissist Dual-Intensity Blush Palette yüze renk, boyut ve sıcaklık katmak için mükemmeldir. Pek çok farklı görünüm yaratmak için kullanılabilir. Farklı renkler ve farklı uygulama teknikleri denemekten korkmayın!

Aydınlatıcı, allık ve kontür renkleriyle yüzünüzü aydınlatın, istediğiniz yerlere gölge yapın ve renk verin! Üstelik Dual Intensity yani çift yönlü olmasından dolayı ıslak ve kuru kullanılabilir. Çeşitli renk seçenekleriyle tüm cilt tonlarına da çok yakışır. O kadar çok yönlü bir ürün ki, makyaj çantanızdan çıkaramayacaksınız!


Narsissist Dual-Intensity Blush Palette kaç farklı şekilde kullanılabilir?

Bu palet, allık, kontür ve aydınlatıcıyı 4 renkte sunan çok yönlü bir makyaj paletidir. Paletteki 4 renk de ıslak ve kuru kullanılabilir. Nars Wet/Dry Blush Brush #23 ile paletteki renkleri kuru kullanarak transparan ipeksi bir renk ya da fırçayı ıslak kullanarak ikinci ten gibi anında cilde oturan canlı, parlak ve güçlü renkler elde edebilirsiniz.

Soft Tulle : Işıltılı açık pembe (aydınlatıcı)
Damask with Gold Sheen: Işıltılı şeftali bronz (allık)
Peony: Açık ahuhudu (allık)
Titian: Açık amber (allık, kontür için ve bronzlaştırıcı)


Canlı bir yüz görünümü için

Sağlıklı kızarmış yanaklar için, Peony rengini yanağınızın elmacık kemiklerinden şakaklara ve saç diplerine kadar hafffçe yayın.

Soft Tulle rengini burun kemiğinin üstünden saç diplerine doğru yayarak Peony’nin keskinliğini kırın.

Titian rengiyle hafifçe göz kapaklarını süpürün, gözlerinize belirsiz bir renk katın.

Makyajınızı canlı renkte bir ruj (Nars Audacious Juliette - mercan pembesi) ve bir eyeliner (Nars Unrestricted Stylo Eyeliner - mat bitişli) ile tamamlayabilirsiniz.

Yüzünüze çok boyutlu bir parlaklık katmak için

Tüm yüzde sıcak ve parlak bir efekt için Titian rengini yanaklardan saç hattına kadar yayın.

Göze boyut vermek için göz kapağına da uygulayın. Damask with Gold Sheen rengini nazikçe elmacık kemiklerinin üstüne bastırarak rengi yumuşatın.

Bu görünümü smoky eye göz makyajı (Nars Velvet Eyeliner) ve pembe dudaklarla (Nars Audacious Apoline - gül kurusu) eşleştirebilirsiniz.


NARS 2016 SONBAHAR KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

DUAL INTENSITY FARLARDA AŞIK OLDUĞUMUZ KOMBİNASYONLAR

NARS DUAL INTENSITY ALLIKLARI KULLANMANIN 10 FARKLI YOLU
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç