MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS STİK FONDÖTEN: KADİFEMSİ MATLIK

Uzun zamandır beklediğimiz stik fondöten bir geldi, pir geldi; bizi mest etti. Hem performans hem de pratiklik açısından makyaj çantalarına hızlı bir giriş yaptı diyebiliriz. Haydi bu ürünün detaylı bir incelemesini yapalım:

Çift taraflı: Bir ucu sünger, bir ucu fondöten
Cilde kadifemsi mat bir görünüm veren Nars'ın bu stik şeklindeki fondöteni çift taraflı. Stiğin bir ucunda kremsi fondöten diğer ucunda ise fondöteni yaymak için çıkarılabilir, yıkanabilir, antibakteriyel Touch-Up Blender süngeri var. Bu fondötenle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış lateks içermeyen bir sünger. 

Kapatıcılık: Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığa sahip, kat kat uygulanabilir.

Kimlere göre? Tüm cilt tipleri için uygun.

Bitişi nasıl? Kadifemsi matlıkta yani oldukça doğal bitişli. Adeta ikinci bir ten efekti yaratıyor diyebiliriz. Ayırtedici özellikleri neler?

- Çizgilere ve kırışıklıklara dolmaz.

- Yanınızda kapatıcı yoksa göz çevresine bile uygulanabilir.

- Gün içinde makyaj tazelemek ve rötuşlar için ideal.

- Koyu renklerini kontür yapmak için kullanabilirsiniz.

- Her an her yerde kullanmak için oldukça pratiktir. Ucundaki süngeri veya parmaklarınızı kullanabilirsiniz uygulama için.

- İçeriğindeki zencefil kökü özütü, A, C ve E vitaminleri doğal antioksidan korumayı destekler. Pürüzsüzlüğün sağlanmasına yardımcı olur. Cildi çevresel hasarlardan korur.

Uygulama püf noktası: Yüksek kapatıcılık için ürünü süngerle yayın. Daha doğal ve ince bir örtücülük istiyorsanız ürünü parmak uçlarınızla dağıtabilirsiniz. Stiği doğrudan cildinize uygulayabilirsiniz.


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter