MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS YENİ FAR KOLEKSİYONU İLE ÇOK GÖZ ALICI!

Nars Quad eyeshadow


Nars makyaj koleksiyonunun yenilen farlarını gördünüz mü? 


Mat ve satenimsi renklerden canlı ve ışıltılı metalik bitişlere göz alıcı etkisiyle hepsi birbiriyle uyum içerisinde. Farların yapısındaki saf pigmentler ve yenilikçi formül ile tek bir uygulamada yoğun renk etkisini görebilirsiniz. 

Göz makyajındaki sloganımız bundan böyle: Ortaya çık, kendini göster, etkile!

Mat, saten, metalik, pırıltılı 4 yapıda tasarlanan farlar, tekli, ikili ve dörtlü yapıda sunuluyor.

Favori farlarımız


Nars Singapore: Ah bu dörtlü fara aşığız! İçinde çok açık gül kurusu, sıcak bakır, sütlü kahve ve açık bordo yer alıyor.Bu paletle yapılan göz makyajlarının hepsi harika oluyor çünkü ister tek tek uygulayın renkleri, isterseniz karıştırıp uygulayın; renklerin birbiriyle ahengi her türlü çok çok göz alıcı oluyor. 

Nars Quad Eyeshadow Singapore

Nars Mojave: Kahve tonlardaki bu palet her kadının makyaj çantasında olması gereken joker bir far paleti. Çok koyu kahveden en açık tona kadar kahvenin en kullanışlı tonları bu palette buluşmuş. Dumanlı göz makyajı için efsane renkler. 

Nars Quad Eyeshadow Mojave

Nars Mahe: Açık doğal kahve ve bej tonlardaki bu far paleti ile günlük makyajınız çok kolay ve çok güzel! Hem herkese yakışan tonlar var bu palette hem de renkleri ara ton yapıp koyu renkler ile birleştirdiğinizde gece makyajınız da aradan çıkıyor. Biz denedik de oradan biliyoruz!

Nars Quad eyeshadow Mahe

İLGİLİ HABERLERŞu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter