MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS’IN EN TREND ÜRÜNLERİ

Makyaj trendleri de moda trendleri gibidir; her sezon yenilenir, yeniler gelir, eskiler gider. Ya da eskiler yeniden moda olur. Gerçek şu ki, moda ve makyaj her zaman birbirinden ilham alır. Renkler, dokular, kullanım alanları...

2017’nin en trend makyajını yapmanız için temel ürünleri bir araya getirdik. Favorilerimizden oluşan sete göz atar mısınız?

Nars Dual Intensity Eyeshadow Rigel: Işıltılı altın bakır rengi ile tam bir dünya starı! Farlar arasında elbette. Kırmızı halıda, günlük hayatta, özel gecelerde kısaca Rigel her yerde kullanıldı ve çok sevildi. Çünkü hem metalik dokusu hem de ıslak ve kuru kullanılıyor olması onu makyaj çantalarının jokeri yaptı. Trendlerin peşindeyseniz Rigel’e şans vermelisiniz!Nars Kohliner Minorque:
Asansörlü stik göz kalemi Nars Kohliner Minorque (mat siyah), hem göz içine hem göz üstüne kullanmak için mükemmel bir seçim olur. Özellikle smoky eye makyaj sevenler bu kalem çok işinize yarayacak! Yumuşacık dokusu sayesinde parmağınızla dağıtıp anında bir smoky makyaj elde etmek için süper! 

Nars Audacious Mascara: Kirpiklerinizin uzun, tek tek ayrılmış ve dramatik bir ifadeye sahip olmasını mı istiyorsunuz? O halde gelir gelmez Nars’ın diğer maskaralarını raftan kaldırmış, kirpikleri boyama görevini kusursuzca yürüten, markanın ‘bir ve eşsiz’ Audacious maskarasını denemelisiniz. Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter