MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS’IN YENİ DUDAK KALEMLERİ EŞSİZ! NEDEN Mİ?

“Dudaklar eğlenceli olmalı. Makyajsız göz ile eşleştirilen, en koyu veya en parlak dudak rengi bile, kendi başına çarpıcı bir makyaj görünümü oluşturabilir.” – François Nars

Dudak kalemlerinin hızlı yükselişi devam ediyor. Neden? Çünkü çok işe yarıyorlar! Dudak hattını kusursuz şekilde çerçeveledikleri için rujun duruşunu mükemmelleştiriyorlar. Ruj yerine de kullanılıyorlar. Yani dudak çizginizi vurguladıktan sonra dudaklarınızın içini de boyayıp renklendirebilirsiniz.

Aslında dudak kalemlerini tanımlamak için bu kadarı yeterli ama Nars'ın yeni Precision Lip Pencil'ları için durum farklı. Çünkü onlar çok farklı! Sebeplerine gelince...

Kurşun kalem formunda
Nars Precision Lip Liner, dudakları lazer odaklı hassasiyet ile keskin biçimde tanımlayan, oldukça pigmentli ahşap malzemeden tasarlanmış dudak kalemidir. Kurşun kalem formundaki bu ürün, yenilikçi, nemlendirici bir formüle sahiptir ve bu formül sayesinde dudaklara zahmetsizce uygulanır.

İçeriğinde ipek tozu var
E vitamini, ipek tozu ve mango tohumu yağı ile zenginleştirilmiştir. Dudaklarda yumuşak ve ipeksi bir his bırakır. Formülasyonu yumuşak ve kremsidir ancak net çizgiler yaratacak kadar da serttir.

Dudaklara rengi mühürler
Rengi dudaklara çok iyi kilitler. Dudakları tam olarak tanımlar ve doldurur, pürüzsüz bir görünüm verir. Çok çeşitli dudak efektleri oluşturmak için karıştırılabilir, eşleştirilebilir, çizilebilir ve kat kat uygulanabilir tam 26 renge sahiptir.

Çok çeşitli kullanım alanına sahiptir
Nars Powermatte Lip Pigment likit ruj ile birlikte kullanıldığında mükemmel dudak görünümü oluşturur. Özellikle Powermatte'lar ile birlikte kullanılması önerilir. Tek başına dudağın tamamına renk vermek için de kullanılabilir.

Ayrıca dudaklara dolgunluk vermek, boyut katmak ve kontür oluşturmak için de çok idealdir. Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter