MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARSISSIST YENİ ALLIK PALETLERİ İLE FİLTRESİZ YANAKLAR!

Abartmıyoruz, bizce gelmiş geçmiş en iyi makyaj paletlerinden ikisi ile karşı karşıyayız! Narsissist Unfiltered I ve II, soğuk ve sıcak tonlarda bize müthiş renkler sunuyor. 

Havaların ısınması, ilkbaharın gelmesi, çiçeklerin açması, yeni bir mevsime geçişin tüm heyecanı ve yeni makyaj koleksiyonları hem göze hem ruha hitap eden güzellikler değildir de nedir? Emin olun kesinlikle abartmıyoruz, Nars’ın yeni makyaj paletlerinin bu ekstra mutlu ruh halimizle hiç alakası yok! Paletlerin sahip olduğu şahanelik tek başlarına yeterli zaten. Onları görünce siz de bize hak vereceksiniz... Sınırlı sayıda üretilmiş olmaları panik yaratmasın, siz bir Narsissist iseniz bu paletleri koleksiyonunuza katmak için fazla bekleyemezsiniz zaten! 

Yüksek pigmentli allık renklerinden oluşan 2 palet farklı cilt tonları için tasarlandı. Cildinizi sıcaklaştırmak ya da soğutmak için... Yoğun çarpıcılıkla matlar ve baştan çıkarıcı ışıltılılar ile kontür ve gölgelendirme yapabilir, cildinizi parlatabilirsiniz. Renkler o kadar net ve uyumlu ki, fotoğrafta filtre kullanmaya ihtiyacınız olmayacak bile! 

ÖZELLİKLE ORTA, BUĞDAY, ESMER VE BRONZ TENLİLER İÇİN

Bu palet sımsıcak tonlarda 6 renk içeriyor. Opak altından kırmızıya kadar... Yüzü renklendirmeye, kontür yapmaya ve aydınlatmaya yarayan eşsiz renkler. Kırmızı gözünüzü korkutmasın, yanaklarda nefis duruyor. Bronzlar, esmerler, buğday tenliler, cilt tonu sarı olanlar bu paleti asla kaçırmamalı! 

Watch Me (Parlak Opal Altın) 
Me First (Parlak Kayısı) 
Takeover (Parlak Bakır Gül) 
Out There (Mat Koyu Kızılkahve) 
Chic (Mat Ahududu)
Exhibit A (Mat Kırmızı)

ÖZELLİKLE AÇIK, BEYAZ VE ORTA TEN RENGİNE SAHİPLER İÇİN

Soğuk tonlara sahip: Unfiltered II

Bu palet de soğuk tonlarda 6 renk içeriyor. Aynı diğer paletteki gibi yüzü renklendirmeye, kontür yapmaya ve aydınlatmaya yarayan eşsiz renklere sahip. Beyaz ve çok açık tenliler başta olmak üzere cilt tonu pembe olanlar bu paleti asla kaçırmamalı! 

Conquest (Pastel Şeftali Mat)
Hot Sand (Parlak Şampanya)
Undefeated (Işıltılı Solgun Pembe)
Fame (Parlak Pembe Amber) 
Power Play (Mat Canlı Pembe)
Candid (Işıltılı Mavimsi Ahududu)

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Shiseido 2’si %50
Kampanya Aç