​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

RUJ PALETLERİ NEDEN ÇOK PRATİK?

Sevdiğiniz ruj renklerini tek bir üründe bulsanız, üstelik bu ürünü hep yanınızda taşıyabilseniz hoşunuza gitmez miydi? İşte, ruj paletleri ile bu mümkün! 

Make Up For Ever Rouge Artist Lip Palette, ilham kaynağı olacak ve yaratıcılığınız ateşleyecek tam 40 rengi size sadece 8 palette sunuyor. Bu 8 palette, Rouge Artist Intense ve Rouge Artist Natural rujların en popülerleri bulunuyor. 

Tek ürün, 5 renk ruj demek!
Düşünün, tek palet alacaksınız 5 harika renge sahip olacaksınız! Taşıması kolay, kullanımı pratik bu paletler ile gündüz ve gece her zaman bakımlı görünebilirsiniz. Çantanızda yer kaplamayacak 5’li ruj paleti, makyaj çantanızın demirbaşı olacak.

Söyleyin, sevdiğiniz rujların hepsini her zaman yanınızda taşıyabiliyor musunuz? Hayır. Ama Make Up For Ever ruj paleti ile sevdikleriniz hep elinizin altında olacak, hangisini istiyorsanız onu kullanabileceksiniz. Gündüzden geceye geçişte tek bir dokunuş yeterli olacak!

Her zevke uygun ruj paleti var
Paletlerden her biri farklı bir renk ailesini yansıtıyor: Warm Pink, Cool Pink, Warm Beige, Cool Beige, Red, Coral, Brown ve Plum. Bu paletlerin arasında herkesin zevkine uygun bir palet var ve her bir palet kusursuz bir uyum oluşturan sıcak ve soğuk tonlardan oluşan 5 renk içeriyor. Rujlar, eşit ve tutarlı bir renk yaratmak için kolayca dağılabilecek kadar yoğun. Ruj fırçasını, dudaklarınıza değdirdiğiniz anda zengin renk yoğunluğu ile karşılaşacaksınız

Dudaklara hacim vermenin en kolay yolu
Ruj paletindeki renk çeşitliliği sayesinde dudaklarınıza hacim vermeniz de çok kolay. Nasıl mı? Dudaklarınıza hacim kazandırmak için dış kısımlarına koyu, orta kısmına ise açık bir renk uygulayın. Daha sonra renkleri birbirine karıştırın.