​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

SHISEIDO 2014 İLKBAHAR-YAZ MAKYAJI

Pastel tonların hakim olduğu yeni sezon koleksiyonunda pembe, beyaz ve yeşilin birbiriyle bütünleşen görüntüsü taze ve canlı bir görünüm yaratıyor. Koleksiyonun popüler parçası ise, Sheer Eye Zone Corrector. Bu harika ürün tüm yorgunluk izlerini siliyor, aydınlatıcı veya kapatıcı olarak da kullanılabiliyor. Göz çevresinde yorgunluğun belirli olduğu noktalara ufak dokunuşlar ve tampon hareketlerle uygulayabilirsiniz. Yüzünüze aydınlık bir ifade verir. Sheer Eye Zone Corrector’ı dudak köşelerine hat yaratmak için de uygulayabilirsiniz. Yapısı çok ince olduğundan cilde anında uyum sağlar.

Shiseido Perfect Defining Volume Mascara ile tek tek taranmış gibi görünen kirpiklere sahip olabilirsiniz. Maskarayı saçınızı tarar gibi yavaş hareketlerle kirpik kökünden yukarı doğru sürün ve göz makyajınızı bitirin.

Sezon makyajının bir başka yıldızı ise, Face Color Enhancing Trio Blush. Cildin doğal rengini ortaya çıkaran, derinlik katan, yanaklarda ışıltı ve güzelliği vurgulayan çok renkli allığı ister tek tek isterseniz karıştırarak uygulayın. Pembe rengi ile yanaklara yumuşak gül rengi katıp, cildinizi sağlıklı ve parlak gösterebilirsiniz. Ortadaki koyu rengi ile boyutlandırma yapabilirsiniz. Bu renk aydınlatıcı ve gölgeleyici etki verir. Doğal görünümlü kontrastlık yaratır ve parlak bir doku ekler. Paletteki en açık renk ise, allık rengiyle şekillendirici renk arasında geçiş yapmanıza izin verir. Işığı yansıtmayan inci içeriğiyle doğal ten renginizi, mükemmel ve doğal bir uyumla dengelemenizi sağlar.

Son olarak, parlak ve renkli dudaklar için Japon lake sanatından esinlenilerek üretilen Lacquer Gloss ile dudaklarınızı süsleyebilirsiniz. Sanki üst üste defalarca sürülmüş gibi derin, parlak bir bitiş sağlar. Yapışkanlık hissi duymazsınız. Dudak yüzeyini pürüzsüzleştirerek nemlendirir. Dikey çizgileri daha az belirgin hale getirir. Dudak kalemine bile ihtiyaç duymazsınız.