MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SHISEIDO'NUN ÖDÜLLÜ FONDÖTEN FIRÇASI: PERFECT FOUNDATION BRUSH

Bol ödüllü bir fondöten fırçası olan Shiseido Perfect Foundation Brush, başarısını Japon sanatına da borçlu diyebiliriz. İster likit, ister kompakt, ister kremsi yapıda olsun, her dokudaki fondöteni bu sihirli fırça ile en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. 

El yapımı özel bir teknikle üretiliyor
El yapımı özel bir teknikle üretilen ve özel kıllara sahip olan fırça, her türlü fondöteni çizgi ve iz bırakmadan yüze kusursuz şekilde uyguluyor. 

Ödüle doymuyor...
Oldukça küçük boyutlarda, sık kıllı ve tok bir fırça. Düz ve bir ucu hafifçe eğimli bir fırça, bu da kolay uygulama sağlıyor. Fırçayı yıllarca da kullansanız, tek bir kıl bile dökmüyor. Bunun sebebi ise en başta bahsettiğimiz, el yapımı özel bir teknikle üretilmesi: Her bir kıl, fırçaya tek tek dikiliyor. Bu yüzden de yıllardır güzellik otoriteleri ve dergiler tarafından ödüllendiriliyor. Bunu fazlasıyla hakeden bir fırça! Hatta Allure'ın neredeyse her sene 'Best Beauty Awards' listesine de giriyor. Makyaj artistlerinin ve ünlülerin vazgeçemediği bir fırça olduğunu ise söylemeye gerek yok sanırız...

“Bu fırçanın en mükemmel yanı, küçük, kompakt ve kullanımının kolay olması. Fırçanın kıl yapısının ince ve sıkıca bir araya getirilmiş olması, ten makyajının cilt ile mükemmel uyumlu olmasını sağlıyor. Kontrolü kolay olan bu fırça ile istediğiniz miktarda ürünü alabilir ve istediğiniz kapatıcılığa kolayca ulaşabilirsiniz.” -Erkan Uluç

Uygulama püf noktası: Likit veya kremsi dokuda fondöten ile kullanırken ürünü önce uygulayacağınız bölgeye alın, ardından fırça ile yüzünüze yayın. Eğer kompakt yapıda bir fondöten kullanıyor iseniz ürünün üzerine hafifçe bir kaç kez dokunarak yeterli miktarda ürünü fırçaya alarak uygulamanızı tamamlayın.

Fırçanın mükemmel açılı kesimi ile uygulamanın zor olduğu burun kanatları, dudak çevresi ve çene çukuruna kolay ulaşabilirsiniz.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar