​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

SINIRLI SAYIDA ÖZEL BİR RUJ KOLEKSİYONU: MAKE UP FOR EVER PINK FEVER!

Make Up For Ever’in bahar şenlikleri devam ediyor! Sadece pembe renkte ama 3 farklı yapıda özel bir ruj koleksiyonu çıkaran markanın bu mini koleksiyonunun adı: Pink Fever. 

Pembenizi nasıl alırsınız? Likit mi yoksa balm olarak mı? Bu pembe rujlar hakkında sorulacak tek soru işte! Make Up For Ever Pink Fever koleksiyonunda pembe renkli 3 farklı yapıda ruj var: 


Sınırlı sayıda üretilen bu dudak ürünlerini yakından inceleyelim...


ULTRA PİGMENTLİ SONUÇ

Make Up For Ever Pink Fever Artist Acrylip, yüksek kapatıcılık sağlayan, dudaklara parlak ve ıslak görünüm veren likit rujdur. Süper ince yapılıdır. Canlı pembe rengindedir.

Kimlere göre: Yoğun şekilde pembe, parlak ve seksi görünümlü dudaklara sahip olmak isteyen tüm kadınlar için! Akrilik boyalar kadar pigmentli bir görünüm!
 ŞEFFAF SONUÇ

Make Up For Ever Artist Lip Balm, dudak balmının tüm konforu ve parlaklığını jumbo kalem şekline taşıyor. Şeffaf ve süper parlak bir bitiş sağlıyor. Dudakları yumuşak ve pürüzsüz yapıyor. İçeriğindeki wax sayesinde rahat kullanım sağlar. Dudaklarınızı yoğun şekilde nemlendirir.

Kimlere göre: Dudaklarınızda lip balm sürmüş gibi bir bakım, hem şeffaf bir renk hem de parlaklık istiyorsanız tam size göre! MAT SONUÇ

Make Up For Ever Artist Lip Blush, dudaklarda kadifemsi ve mat bitiş sağlayan dudak renklendiricisidir. Uzun süre kalıcı sonuç verir. Dudakta yumuşak bir his bırakır.

Kimlere göre: Uzun süre kalıcı bir sonuçla birlikte, dudaklarında kurutmayan kadifemsi bir etki arzu eden kadınlar için!

İDDİALI PEMBE RUJ KULLANMANIN 20 YOLU! TIKLAYIN!