MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SUDA BİLE ÇIKMAYAN RUJ: AQUA ROUGE

Make Up For Ever’in suya dayanıklı ruj serisi Aqua Ruj ile yüzme maratonuna bile katılabilirsiniz! O kadar dayanıklı! 


Suya dayanıklı makyaj özellikle yazın çok önem kazanıyor. Çünkü fazla sıcaklarda yüzümüzdeki makyaj eriyor, bulaşıyor ve dağılıyor. Sonuç: Hiç hoş değil! O yüzden gerek sıcak havalarda, yaz mevsiminde ya da çok uzun süre makyajın bozulmadan dayanması gereken durumlarda suya dayanıklı ürünler imdadımıza yetişiyor. Suya, tere dayanıklı kozmetikler ile görünümümüzden asla ödün vermiyoruz.

Ruj tutkunlarının gözdelerinden biri de, Aqua Rouge. Çünkü bu ruj yazın plajda dahi sürülebilen ve suda çıkmayan bir ruj. Düşünsenize, dudaklarınız hep renkli hep bakımlı! 


Aqua Rouge nasıl uygulanıyor?
Aqua Rouge’in çift taraflı kullanımı 2 adımda uygulama sağlıyor. Dudaklara mat bir görünüm veren renkli tarafını sürüp kurumasını bekledikten sonra rujun diğer tarafıyla ikinci katı geçin. Bu kat, ruju sabitler ve dudakların kurumasını önleyen nemli bir görünüm verir. Aqua Rouge’un tam 12 rengi bulunuyor; nude renklerden turuncuya, pembeye, kırmızıya kadar her zevke hitap eden bir ruj var. 


Ünlülerin tercihlerine göz atalım
Nude rujlarıyla meşhur Jennifer Lopez, Aqua Rouge Nude Beige 1 numarayı günlük hayatında sıklıkla kullanıyor.

Heidi Klum Bright Orange 17 numarayı yaz rengi olarak belirlemiş bile! Nefis bir turuncu rengi...

Cameron Diaz ise Baby Pink 20 numaralı pembeyi ‘top 3’ ruju arasında sayıyormuş.

Son bir favori de bizden gelsin, Makyaj Trendi editörlerinin favorisi de yaz ve kış Coral 18 numaralı şeftali-pembe ruj oluyor. 
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar