MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TOP MODELLER MAKYAJ TRENDİ STÜDYOSUNDA!

Geçtiğimiz günlerde stüdyomuza çok ünlü 2 top model konuk oldu. Kendileriyle tüm gün süren müthiş bir makyaj çekimi yaptık. Evet, artık bu isimleri açıklayabiliriz: Özge Ulusoy ve Didem Soydan. 

Özge Ulusoy ve Didem Soydan’dan makyaj sırları çok yakında!
Özge Ulusoy ve Didem Soydan ile Makyaj Trendi’ne özel bu çekim sırasında kendilerinin güzellik sırlarını da yakından öğrendik! Didem Soydan’ın imzası haline gelen kırmızı ruju bozulmadan nasıl tüm gün dayanıyor? Özge Ulusoy’un her daim parlak ve gergin cildinin sırrı ne? Didem’in cildi için evde kendi maskesini kendisinin hazırladığını biliyor muydunuz? Peki ,ya Özge’nin son zamanlardaki en favori ürününü hangisi olduğunu merak ediyor musunuz? 

Daha neler var neler! Top modellerin makyaj sırlarını ve çekim hikayesini çok yakında makyajtrendi.com’da ve sosyal medya hesaplarımızda izleyebilirsiniz! Kulis arkasını izlerken nefesiniz kesilecek!

Türkiye’nin en ünlü makyaj sanatçıları Makyaj Trendi’nde!
Özge Ulusoy ve Didem Soydan’ın makyajlarını yine Türkiye’nin en ünlü ve en iyi makyaj artistleri yaptı. Erkan Uluç ve Fevzi Altun’un sihirli elleriyle gerçekleşen makyajlardan müthiş ipuçları kaptık! Örneğin, yüzünüze gölge yaparken acaba yüzünüzü aşağı mı çekiyorsunuz? Yoksa yukarı mı? Gölgelemeyi doğru yaptığınıza gerçekten emin misiniz? 
Erkan, Özge’yi katılacağı bir davete Didem’i ise gazete röportajına hazırladı. Şık, abartısız ama gösterişli makyaj nasıl yapılır, göreceğiz. Fevzi ise Özge’yi iş toplantısına hazırlarken Didem’e de gala makyajı yaptı. Zahmetsizce yapılan uygulamalar ile nasıl mükemmel görünülür, öğreneceğiz.

Özel isimlerin makyaj sırları 
Bundan sonra özel isimlerin makyaj sırlarını sadece www.makyajtrendi.com ‘dan öğreneceksiniz! Türkiye’nin en beğenilen kadınları ile yapacağımız çekimlere hazır olun!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter