MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ULTIMUNE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!

Shiseido’nun geçtiğimiz yıl piyasaya çıkardığı Ultimune konsantre bakım ürününe müthiş bir tamamlayıcı geldi: Ultimune Eye Concentrate! Göz çevremiz artık çok daha genç ve sağlıklı!

Ultimune, cilt için gerçek bir mucize. Bu ürünün o kadar çok marifeti var ki, kullananlar bir daha ondan vazgeçemiyor. (Ultimune ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak için TIKLAYIN.) Shiseido bu ürünü tam 20 yıllık araştırma sonucu üretti. Ultimune’un bu kadar özel ve eşsiz kılan şey ise; cildin bağışıklığını yöneten Langerhans hücrelerine erişerek sağlıklı ve güzel görünen bir cildin arkasındaki bağışıklık gücünü keşfetmesi... Cildin bağışıklığını olumlu yönde etkileyen bir ürün olan Ultimune, dünyada da bir ilk. Bu yüzden ‘cildin bağışıklığını güçlendiren konsantre’ diye isimlendiriliyor. Yani bir serumdan çok daha fazlası...

Yaşlanma belirtilerine karşı direnç sağlayan, cildi koruyan, cildin yenilenme hızını arttırarak bağışıklığını güçlendiren böylece ciltteki yara izlerinin bile çabuk iyileşmesini sağlayan Ultimune’a şimdi bir de eşi benzeri olmayan bir tamamlayıcı geldi: Göz çevresi için özel olarak üretilen Ultimune Eye Concentrate

Ultimune efsanesi devam ediyor! 

Ultimune Eye Concentrate nedir?
Ultimune Eye Concentrate, cilt bağışıklığını arttıran göz çevresi için konsantre bir bakım. Bu ürün dünyada bir ilk! Konsantre, mevcut göz çevresi şikayetlerine çözüm sunmanın ötesinde, göz çevrenize her türlü hasara karşı savaşmak için güç verir ve üstüne uyglayacağınız göz çevresi kreminin etkisini arttırır. Bu sayede daha genç, daha sağlıklı bir göz çevresine sahip olursunuz. Ödüllü teknoloji!
Cilt bağışıklığını arttıran dünyadaki ilk konsantre ürün olan Ultimune Eye, Shiseido’nun ödül kazanan teknolojisi Ultimune Complex ve yeni ImuMoisture Extract ile formüle edilmiştir. 

Piyasaya çıktığı günden itibaren çok başarılı bulunan ve güzellik otoriteleri tarafından ödüllendirilmeye doymayan Ultimune’dan sonra Ultimune Eye’da kesinlikle onun izinden gidecek gibi görünüyor.

Nasıl etki ediyor, gözle görülür sonuçları neler?
Ultimune Eye sürekli kullanımda, cilt dokusunu, tonunu ve konturunu belirgin bir şekilde düzeltir. 4 haftalık kullanımda aşağıdaki etkileri gözlemlersiniz:

• Göz çevresi derisi anında pürüzsüz, yumuşak ve esnek olur.
• Kuru ve pürüzlü deri yumuşar.
• Koyu halkalar minimize olur ve göz çevresi canlanır. 
• Kırışıklıklar, hat ve donuk görünüm gibi yaşlanma izleri azalır. 

Ultimune Eye ile birlikte hangi göz çevresi kremlerini kullanabilirsiniz?
Göz çevresini güçlendiren, cildin bağışıklığını arttıran bir konsantre bakım olan Ultimune Eye’ın üzerine uygulayacağınız krem, Ultimune sayesinde etkisini çok daha hızlı ve daha güçlü olarak gösterecektir. 

Kırışıklık karşıtı
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream, göz çevresindeki tüm kırışıkların görünümünü gözle görülür şekilde iyileştiren, ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir. WrinkleResist24'ün çok özel bileşenleri, gelecekte meydana gelebilecek kırışıkları önlerken var olan kırışıklarınızı da onarır. 

Koyu halka karşıtı
Shiseido White Lucent Anti-Dark Circles Eye Cream, göz çevresindeki koyu halkaları hedef alarak bu bölgeyi aydınlatır ve berrak bir görünüm verir. Gözlere gençlik dolu bakışlar kazandırır. Shiseido'nun en son aydınlatma teknolojisiyle formülize edilen yoğun göz çevresi kremidir. Çığır açan yeni Dark Circle Diminisher bileşeni koyu halkaların iki ana kaynağı olan melaninde pigment oluşumu (koyu halkalar) ve zayıf mikro kan dolaşımına (mor halkalar) karşı savaş açar ve melanin üretimini engeller. Böylece var olan pigmentasyonu belirginsizleştirerek ve mikro kan dolaşımını harekete geçirerek koyu halkalara karşı meydan okur.

Yaşlanma ve esneklik kaybı karşıtı
Shiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream, düzenli kullanımda gözlerin etrafında oluşan yorgun görüntüyü giderir. Göz çevresine gençlik aşılar. Zamana karşı savaşan bir göz kremidir. Kremi düzenli kullandığınızda gözlerin etrafında oluşan yorgun görüntü eski sağlıklı haline dönerShiseido Bio Performance Super Corrective Eye Cream, sıkı göz kontürü elde etmek için anahtar madde olan hyalüronik asit üretimini arttırmak adına Bio-Defining Complex ile formüle edilmiştir.
Ultimune Eye Concentrate’i kimler kullanmalı?
Ultimune Eye için belirli bir yaş sınırı yok. 20 yaşından itibaren göz çevresini korumak ve dış etkilere karşı güçlendirmek isteyen herkes bu bakım ürününü kullanabilir. Ultimune Eye, yaş veya şikayet fark etmeksizin göz çevresinin durumunu geliştirmek için, cilt bağışıklığını aktive ederek, cildin direncini güçlendirir.

Ultimune Eye’ı nasıl kullanmalısınız?
Ürünü sabah ve akşam temiz göz çevresine uygulayın. Parmak uçlarınızla çok hafif masaj hareketleriyle cilde iyice yedirin. Ardından kullandığınız başka bir serum ya da göz çevresi kremi varsa üstüne onu sürebilirsiniz. Makyaj altına da rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Cildinizin ürünü emme durumuna göre 1 ya da 2 pompa Ultimune kullanabilirsiniz. Şeffaf renkli, likit jel kıvamlı bir üründür. Cilt tarafından hızla emilir. 

ULTIMUNE EYE UYGULAMA VİDEOSUShiseido Ultimune Eye ve Shiseido göz çevresi kremlerinden birini alana, 1 adet makyaj çantası ve tek kullanımlık 1 adet ekspres göz maskesi hediye ediyoruz. Detaylar için TIKLAYIN!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
SHISEIDO GÜNEŞ %20 İNDİRİM
Kampanya Aç