​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

ULTRA HD FONDÖTEN KULLANMAK İÇİN 11 NEDEN!

Herkesin kullanabileceği bir fondöten olur mu derseniz, cevabımız “kesinlikle evet” olur! Ve bu fondötenin adı da: Make Up For Ever Ultra HD fondöten olur. Bu harika fondöteni kullanmanız için ise çok fazla sebebiniz var! 

Make Up For Ever’in dijital kameralar için özel olarak ürettiği seriye ait Ultra HD fondöten, HD fondötenin daha da gelişmiş versiyonu! HD biliyorsunuz ‘High Definition’ anlamına geliyor ve ürünü uyguladığınızda kamerayla 10 kat zoom yapsanız dahi kendini belli etmiyor.

Fotoğraflarda pürüzsüz bir görüntü sunuyor ve cildi ikinci bir cilt gibi sarıyor. Kameralar karşısında doğal durması ve makyaj yapıldığı asla belli olmaması amaçlanarak üretilen HD’nin Hollywood yıldızları arasında bu kadar popüler olmasının sebebi de bu!

Şimdi HD'nin tüm bu özelliklere ek olarak, 4K teknolojisiyle üretilen ve 4K kameralar karşısında dahi asla farkedilmeyen Ultra HD versiyonu çıktı. Üstelik Ultra HD, eskisine göre daha radyant bitişli bir fondöten. Cildinizi mükemmel kusursuzluğa ulaştırırken, gözle görülmeyecek kadar ince bitiş sağlıyor.

Dakota Johnson, Sienna Miller, Jennifer Lawrence, Blake Lively, Olsen ikizleri ve daha birçok yıldız reklam ve film çekimlerinde artık Ultra HD fondöteni tercih ediyorlar. Çünkü ürün yüzünüzde makyaj yokmuş gibi doğal duruyor ve buna rağmen mükemmel bir kapatıcılıkla cildi pürüzsüz yapıyor. Bakın, herkesin çantasında Ultra HD fondöten olması için tam 11 sebep var:

1) Her cilt tipine uyar. Normal, kuru, yağlı, karma ve hassas ciltliler kullanabilir. 

2) Her türlü ışıkta güzel durur. Yapay ve gün ışığında baksanız bile yüzünüzde fondöten olduğu anlaşılmaz. Yüzde ikinci ten efekti yaratır, kendi teniniz gibi durur.

3) Cilde doğal bir görünüm verir. Ne çıplak gözle ne de dijital kameralar tarafından farkedilir.

4) Her gün kullanılabilecek kadar hafiftir. Gözeneklere dolmaz, cildin nefes almasına imkan verir. Su bazlı bir ürün, yağ içermez. İnce yapılıdır.

5) Kullanımı çok kolaydır, herkes kullanabilir. Ciltte kapatılacak bir sorun yoksa, sadece lokal olarak yani kapatıcı olarak bile kullanılabilir.

6) Herkesin cilt rengine uyacak bir renk bulunur.Renk skalası çok geniştir. Tam 40 renk!

7) Yağsız ve nemlendirici özellikle olduğu için 4 mevsim kullanılabilir.

8) Ayarlanabilir kapatıcılığı vardır; kapatıcılığı arttırmak için kat kat sürebilirsiniz.

9) Her türlü makyaja uyar; gece ve gündüz makyajı için kullanılabilir.

10) Selfie çekmek için en ideal fondötendir! Fotoğraflarda harika görünmenizi sağlar ve rötuş gerektirmez. 

11) Profesyonel makyaj artistleri ve günlük hayattaki kadınlar içindir. Radyant bitişlidir. Yapısı oldukça akışkandır, kolay uygulanır. 

Nasıl uygulayacaksınız?
HD fondöteni fırça, sünger veya elle uygulayabilirsiniz. Nasıl rahat ediyorsanız o şekilde uygulayabilirsiniz. Shiseido Perfect Foundation Brush ve Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112 bu fondöteni uygulayabileceğiniz ideal fırçalardır.

Fondötenin üzerine Make Up For Ever HD Loose Powder sürerseniz, makyajınız sabitlenir ve görüntünüz daha da mükemmel olur. Profesyonel makyaj artistleri Ultra HD fondöteni tamamlamak için mutlaka HD Loose Powder'ı da kullanıyorlar.