​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

VALMONT KOLAJEN MASKENİN SIRRI NE?

Valmont, tüm gelişimini cildin geleceğine adamış bir marka. Markanın tüm ürünlerinin içerisinde eşsiz aktif bileşenler yer alıyor. Bu yüzden, gözle görülür ve uzun süren etkili sonuçlar alınıyor. Cildi her zaman genç ve taze görünen kadınların sırrı Valmont olabilir mi acaba?

Valmont’u eşsiz ve diğerlerinden farklı kılan içerikler; DNA ve kolajen, İsviçre'nin kalbinden gelen İsviçre Buzul Suyu ve en saf bitki özleri. Somon balığı DNA’sı yüzde 98 oranında insan DNA’sına benziyor. DNA’nın, hücresel yenilenme yeteneklerinin yanı sıra nemlendirme, antioksidan ve enerji sağlama özellikleri bulunuyor. Valmont ürünlerinin tümünde somon DNA’sı bulunuyor. Bu içerikler cilt yaşlanmasını hızlandıran 4 temel faktörün düzeltilmesi için 4 ritüel sağlıyor: Nem, enerji, ışıltı ve kırışıklık karşıtı sıkılık.

Devlet adamlarının, ünlü starların ve şarkıcıların kısaca görünümüne çok dikkat eden dünyanın en önemli ve ünlü insanlarının Valmont kullandığını biliyor muydunuz? Hepsinin ortak tercihi ise Valmont’un yıldız ürünü, Regenerating Mask Treatment kolajen maskesi. Bu maskenin henüz eşi benzeri bulunmuyor.

YILBASI EXLUSIVE VALMONT İNDİRİMİNE GÖZ ATTINIZ MI? BİRÇOK VALMONT ÜRÜNÜ %60'A VARAN ORANLARLA İNDİRİMDE! TIKLAYIN!Regenerating Mask Treatment kolajen maskesini eşsiz kılan özellikleri neler?

Bu maske yüzde 100 saf Arjantin sığır etinden elde edilen kolajenden oluşuyor. Arjantin sığırının tercih edilmesinin sebebi ise insan vücudundaki kolajene yüzde 97 oranında benzerlik göstermesi. Eskiden bu maske ameliyat yaralarını ve ağır yanıkları tedavi etmek için kullanılıyormuş. Dolayısıyla çok kuvvetli onarıcı bir maske.Maske öncelikle cildi çok yoğun bir şekilde nemlendiriyor. Cildin kolajen ve elastin üretimini teşvik ediyor. Cildin hücresel yenilenmesini destekliyor; bu da ortalama 28 günde bir ürettiğimiz hücrelerin daha sağlıklı doğması demek.Kolajen aynı zamanda UVA ışınlarının cilde verdiği zararları da onarıyor ve UVA ışınlarının getirdiği kötü enzimlere karşı savaşacak iyi enzimleri üretiyor.

Nasıl uygulanıyor?
Maskenin uygulanması profesyonel destek gerektiriyor. Çünkü maske yüze yerleştirilirken kesinlikle hava kabarcıkları kalmaması gerekiyor. İlk önce kür olarak beş hafta boyunca haftada bir, sonra düzenli kullanım için ayda bir ya da iki kere uygulanması öneriliyor. Maske temizlenmiş ciltte 30-40 dakika bekletildikten sonra beraberinde verilen özel serumu uygulanıyor.

Markanın yaşlanmaya karşı çok etkili diğer birkaç silahşörüne de göz atalım:

Prime Renewing Pack: Cildi anında aydınlatarak kırışıklıklar üzerinde uzun süre etki sağlıyor. Kendisinden bir maskeden çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Üçlü DNA, lipozumlu RNA, peptitler, bitki özleri, titanyum dioksit, mentil laktat gibi müthiş bir içerik kokteylinden oluşuyor. Cildi uyarıyor, ton kazandırıyor ve enerji veriyor. Deneyin, cildinizdeki mucizeye kendiniz tanık olun.

Elixir Des Glaciers Vos Yeux: İçeriğinde yer alan ekinezya özü cildi yeniliyor, yeniden yapılandırıyor ve dengeliyor. Öküzgözü ve yeşil çay özleri ciltte meydana gelen tıkanıklıkları açıyor. Yabani iğde özü sayesinde vitamin bakımından da zengindir. Tüm bunların yanında eşsiz Valmont içeriklerine de sahip elbette. Cildinizin tüm ihtiyacı tek bir krem ile gerçek oluyor.

Valmont Restoring Cream SPF 30: Valmont’un en popüler kremlerinden biri. Valmont'un yeniden yapılandırıcı kremi, omuzlar, eller ve dekolte gibi hassas bölgelerin korunması için SPF 30 UVB ve yaşlanmaya karşı mücadele için UVA karşıtı korumaya sahip. En yüksek sİlisyum D² kompleksi konsantrasyonu içeren krem, ışıltılı zengin dokusuyla cildin temel fonksiyonlarını destekleyerek kolajen sentezini artırıyor.

Valmont Hydra3 Regenetic Serum: Su bazlı jele benzeyen bu serum, yaşlanmaya karşı savaşan ciltler için vazgeçilmez olan gerilme etkisi sağlarken en susuz ciltlerin bile susuzluğunu anında gideriyor. Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyonu etkinleştirici konsantre, hyalüronik asit sentezini destekliyor. Böylece yeniden yapılanan cildin temelleri kademeli olarak yüzeye su veriyor. Her yeni uygulama ile birlikte cilt maksimum nem oranını geri kazanıyor.

Gençlik demek su demek, susuzluk demek kırışıklık demek, öyle değil mi?