MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

YAZ GELİYOR SIKILAŞMAM LAZIM DİYENLERE SÜPER ÖNERİ!

Fit ve güzel bir vücuda sahip olmak elbette tüm kadınların arzusu! Geç kalmış sayılmazsınız, yaz kapıda ama size sıkılaşmanız için süper bir önerimiz var. Vücut bakımının olmazsa olmaz adımı sıkılaşmadır. Ama sıkı bir vücut istiyorsanız, önce kendinizi disipline sokmalısınız. Çünkü vücut bakımında tek bir etken asla mucize yaratmaz. 

Neden mi bahsediyoruz? 

- Fit bir vücut için her gün egzersiz yapmayı deneyin. Ya da yürüyüş yapın, mümkünse koşuya çıkın. Kısaca yapabileceğiniz bir spor mutlaka vardır. Vücudunuzun iyiliği için önce spor yapın. Egzersizin ruh halinizi geliştirdiğini de unutmayın. Çünkü egzersizle iyi hissetmeye yardımcı olan endorfin hormonu salgılanması artar.

- Vücudunuzu fit bir hale getirmek için besleyici yönü güçlü, vitamin ve mineral değeri yüksek besinleri tercih edin. Çünkü sağlıksız besinlerle yaptığınız egzersizlerin de faydasız hale getirir ve daha fazla kilo almanıza yol açar. Diyetinizde mutlaka yeşil yapraklı sebzeler, meyveler, tam tahıllar bulundurun. Düşük yağlı süt ve süt ürünlerini tercih edin. Süt ve süt ürünleri önemli bir kalsiyum kaynağıdır ve güçlü kemikler ve eklemler için gereklidir.

- Fırsat buldukça su için! Su, en önemli güzellik iksiridir. Cildin temel ihtiyacı sudur. 

Tüm bunları hayat biçimi haline getirdiyseniz, işte o zaman destek kuvvet olarak kullanacağınız sıkılaştırıcı iyi bir vücut kremi siz de harikalar yaratacaktır. 

En iyi sıkılaştırıcı krem: Shiseido Body Firming Cream

Nem dolu, esnek, yumuşak, sıkılaşmış ve canlı bir cilt yaratmak için özel olarak tasarlanmış besleyici ve zengin dokulu sıkılaştırıcı vücut kremidir. Ciltte farkedilir şekilde yumuşaklık ve dolgunluk hissi bırakır. Cildi adeta neme doyurur. Ciltte hoş ve rahatlatıcı bir koku da bırakır. Bu, duyularınıza da iyi gelir. Kendinizi çok daha canlanmış ve dinlenmiş hissedersiniz. 

Shiseido, seçkin aromatoloji teknolojisi ile üstün cilt bakımı teknolojisini bu kremde bir araya getirmiştir. Doğu tıbbı anlayışından esinlenilerek sağlıklı bir cilt yaratmak için tasarlanmış çok etkili sıkılaştırıcı kremdir.

1 ayda etkili sonuç
Kremi sabah ve akşam düzenli olarak, bol miktarda kullanarak, tamamen emilene cildinize masaj yaparak uygulayın. Düzenli olarak kullanırsanız 1 ay sonucunda farkı farkedersiniz.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter