MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

YAZ İÇİN EN İYİ SAÇ BAKIM MASKELERİ

Tatile gidip gitmemenizin bir önemi yok çünkü günlük hayatta güneş ışığına fazla maruz kalmak bile saçlar için oldukça yıpratıcıdır. Saçlar kurur, sertleşir, cansızlaşır ve matlaşır... Yazın terden, sıcaktan saçları her gün yıkamak da saç derisinin dengesini bozar ve saçlar daha fazla yağlanır. O yüzden saçlarınıza özellikle yazın destek kuvvet şart!

Besleyici ve zengin içerikli saç maskeleri saçlarınıza çok iyi gelecektir. Bu maskeleri haftada 2-3 defa, ihtiyaç duyarsanız daha fazla da kullanabilirsiniz.

Onarıcı Saç Maskesi/Durulanır

Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask, çok yıpranmış saçlar için yenileyici ve onarıcı saç bakım maskesidir. Saçları eski canlılığına ve sağlığına kavuşturur. Saçın canlılığını yeniden kazandırmak için Sentetik Cell Membrane Kompleksi içerir. Bu onarıcı saç bakım maskesi, saçların dökülmesine ve incelmesine neden olan hasarlardan saçı korur. Saça doğal ve sağlıklı görünümünü düzenli kullanım ile geri kazandırır.

Güçlendirici Saç Maskesi/Durulanır

Marrakesh Miracle Masque, kenevir ve argan yağı özü içeren formülü sayesinde saçlara elastikiyetini yeniden kazandıran mucize maskedir. İşlem görmekten yıpranan saçlara derinlemesine nüfuz eder ve onları güçlendirir. Jojoba yağı sayesinde parlaklığını yitirmiş saçlara hayat verir.

Nemlendirici Saç Maskesi/Durulanır

Ashley Joy Saç Bakım Maskesi, içeriğinde bulunan argan yağı ile saçları nemlendirmeyi, korumayı ve güçlendirmeyi hedeflerken, çok kuru ve nemsiz saçlara derinlemesine bakım yapar. Saç tellerinin yumuşak olmasına ve ışıldamasına yardımcı olur. Hafif yapısı ile kolayca durulanır, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Paraben ve Parafin içermez.

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter