​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

YILBAŞINA ÖZEL BİR KOLEKSİYON: NARS STEVEN KLEIN

François Nars ve Steven Klein, meşhur tasarımcı Fabien Baron ile bir araya gelerek sınırların ötesinde bir fantezi dünyası yarattı! Nars’ın en görkemli koleksiyonlarından biri olan Steven Klein’ı yakından tanıyalım mı?

2015’in en merakla beklenen işbirliklerinden François Nars ve Steven Klein ortaklığı nihayet vücuda büründü ve ortaya harika bir koleksiyon çıktı. 2015’in son ayında piyasaya çıkan koleksiyonda moda, fotoğrafçılık ve gücün birleşimini görüyoruz. Yılbaşı için daha gösterişlisi olamazdı!

“Sahne senin, kendi hgerçeğini yaz, fantezini yaşa!” felsefesini taşıyan koleksiyon markanın özgün, cesur ve sıra dışı ruhunu bir kez daha ortaya seriyor. 

“Steven ikonik bir fotoğrafçı. Çalışmaları fotoğrafçılık kurallarına karşı çıkıyor – kışkırtıcı ve hapsedici bir tarzı var. Sınırların ötesine çıkarak insanda tepki verme isteği uyandırışı benim çok hoşuma gidiyor. Tarzı, NARS ruhuyla mükemmel bir uyum yakalıyor” 
– François Nars

“François’ın çalışmalarına her zaman hayranlıkla bakmışımdır. Ancak bu kadar iyi bir makyaj artisti bu kadar iyi bir makyaj markası yaratabilirdi; o gerçek bir öncü. Fotoğrafçı kimliğimle, bu makyaj dehasıyla birlikte ortak çalışma yapacak olmak beni son derece heyecanlandırıyor!” – Steven Klein, Fotoğrafçı

Koleksiyonda neler var?
Bu koleksiyondaki ürünlerin hepsi sınırlı sayıda ...

Etkileyici renkler/Killer Shine Lipstick
Dayanılmaz ışıltısıyla iddialı renkler: Besame Mucho (pembe-bej), No Shame (kırmızı-mürdüm), Redemption (metalik pembe-şampanya)... Yılbaşı için en güzel parlaklık/Killer Shine Lip Gloss
Yeni formül sayesinde dolgun ve parlak dudaklar... Harika 3 renk: Provoke (mor), Fast Life (toz pembe), Special Force (çilek rengi).Gözlerde sofistike ışıltılar/Tekli farlar
Göz makyajınızı bir başka seviyeye taşıyacak, ışıltı ve derinlik katacak tekli farlar bizim de favorilerimiz arasında: Mortal (inci beyazı), Stud (gümüş bronz), Never Too Late (Zeytin yeşili).Black Fire (ışıltılı koyu mavi), Hard To Get (metalik bronz), Night Creature (metalik mor) tırnaklarınız için şölen gibi! Bu renklerle ister yılbaşı partisinde isterseniz bambaşka bir yerde ama her zaman gözde olabilirsiniz!Dual Intensity allık serisine özel bir renk ikilisi ile katılan Vengeful, beyaz-altın ve kiremit kırmızısı renklerini taşıyor. Yanaklarınıza allık olarak hem renk veriyor, kontür için kullanılabiliyor hem de cildinizi aydınlatıyor. 

Despair, 3 yeni allık rengi ile bizi tanıştırıyor: Esoteric (kayısı), Savage (şeftali pembe), Ferocious ( açık mürdüm pembe). Palette yer alan hepimizin bildiği Nico ise Nars’ın en sevilen ve en çok satan saten ışıltılı bej allıklarından biri. Bu palette harika 4 allık rengi ile birlikte mini bir kabuki Ita Brush’ta yer alıyor. Setin gerçek fiyatı: 462TL, satış fiyatı: 215TL!


Dead Of Summer, çok sevilen Dual-Intensity Subra farın yanına 3 yeni renk ile karşımıza çıktı. Studly (altın), Stag Film (pembe bronz), Subra (mürdüm), Blackmail (siyah) paletteki far renkleri... Far paletinin yanında Nars’ın çok satan göz kalemi Larger-than-life Via Venetto’nun da mini boyu yer alıyor. 

Dört Dual-Intensity far ve göz kaleminin yoğun pigmentleriyle derinlikli göz makyajının adresi: Dead Of Summer. Setin gerçek fiyatı: 195TL, satış fiyatı: 165TL.

Nude seksiliği dudaklara taşındı/A Woman’s Face Nude Lip Set
A Woman’s Face Nude Lip Set, nude renklerin en güzellerini dudaklara taşıyor. Sette, ışıltılı ruj, mat kalem ruj ve kremsi yapıda dudak kalemi bulunuyor. Dolce Vita Lipstick (ışıltılı pembe nude), Mini Dolce Vita Velvet Matte Lip Pencil ( mat pembe nude), Mini Patong Beach Velvet Lip Liner (gül kurusu). Setin gerçek fiyatı: 195TL, satış fiyatı: 165TL.

Magnificent Obsession Red Lip Set, dudaklara ateşli kırmızıyı taşıyor! Sette, ışıltılı ruj, mat kalem ruj ve kremsi yapıda dudak kalemi bulunuyor. Flamenco Lipstick (ışıltılı elma kırmızısı), Mini Mysterious Red Velvet Matte Lip Pencil ( mat klasik kırmızı), Mini Misdemeanor Velvet Lip Liner (klasik kırmızı). Setin gerçek fiyatı: 195TL, satış fiyatı: 165TL.

Tearjerker Eye Set, Tragic Kohliner (safir mavi), X-Static Kohliner (zümrüt yeşili) ve mini Audacious Mascara’dan oluşuyor. Audacious Mascara sahneyi bambaşka uçlara taşırken, yoğun pigmentli zümrüt ve safir Kohliner sinsice gözleri belirginleştiriyor. Büyüleyici gözler için... Setin gerçek fiyatı: 200TL, satış fiyatı: 130TL.