MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

YILIN EN İYİ FAR PALETİ: NARS LOADED EYESHADOW PALETTEEfsane bir far paleti ile tanışmaya hazır olun! Nars Loaded far paleti hayalinizdeki göz makyajını değil göz makyajlarını yapmak artık çok kolay!

Nars Loaded Eyeshadow Palette, gözlerde zengin gölgeler oluşturmak için tasarlanmış tam 12 renkli far paleti. Peki bu far paletinin farkı ne derseniz, işte onu tek cümleyle anlatamayız...

Çünkü Loaded palet bugüne kadar gelmiş en iyi far paleti bizce.
 - Yoğun pigmentli bu farlar, yeni bir formülle tasarlandılar; kadifemsi bir yapıya sahipler. Tek dokunuşla bile gözlere güçlü bir renk veriyorlar. Renkleri tek tek kullanmak da çok güzel sonuç veriyor.

- Bu far paleti ile hayal ettiğiniz tüm göz makyajlarını yapmak çok kolay! Farların çok kolay harmanlanabilen bu yepyeni dokularına aşık olacaksınız... Smoky göz makyajı mı? En güzelini yaparsınız! Nude bir göz makyajı mı? Alası için bu palet yeter! Karıştır ve uygula!

- Renk kombinasyonları mükemmel! Palette her ten ile uyumlu renkler var. - İster günlük makyajda isterseniz gece makyajında kullanın. Palette 5 ışıltılı, 5 mat, 1 metalik ve 1 saten bitişli far yer alıyor.


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç