MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LAGUNA EFSANESİ İLE BRONZ MAKYAJI DENEYİN!

Yaz demek, bronzluk demek! Bronz tenin kazandırdığı sağlıklı ve canlı görünümü bunun yanı sıra verdi özgüveni çok seviyoruz. Ama güneşin zararları bir yana, her zaman tatile çıkma imkanı bulamayabiliriz. Hiç dert değil! Çünkü Nars Laguna serisindeki ürünlerle istediğimiz doğal bronzluğa kavuşabiliriz! 

Laguna efsanesi ile bronz makyajı denemeye var mısınız?

1) Yaz makyajı elbette hafif ve ince yapılı olmalı. Cilt üzerinde ağırlık yapıp, kalın tabaka varmış gibi gözükmemeli. Hafif parlak bir renkli nemlendirici bronz makyaj için ilk adım olur. Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30, nemlendirme sağlarken cilde sağlıklı bir ışıltı veren renkli nemlendiricidir. Yağsızdır ve yüksek güneş koruması vardır. Cilt tonunu güzelce eşitler ve aydınlık, pürüzsüz bir görünüm yaratır.

Sıvı bronzlaştırıcı kullanmaya geldi sıra… Nars Liquid Bronzer Laguna, markanın ikonik bronz pudrası Laguna Bronzing Powder'ın ışıltılı ve sıvı versiyonu. Rengi de altın ışıltılı kahverengi. Cilde doğal bronz bir renk verir. Bu likit bronzlaştırıcıyı 2 şekilde kullanabilirsiniz: Renkli nemlendiricinize birkaç damla karıştırıp tüm yüzünüze sürebilir ya da renkli nemlendiriciden sonra bölgesel olarak uygulayabilirsiniz.

Bölgesel uygulamak istediğinizde; ürünü güneşin doğal olarak yüzünüze vurduğu noktalara yaymayı unutmayın. Buralar genellikle yüzün yüksek noktalarıdır. Elmacık kemikleri üzeri, burun, çene, şakaklar ve alındır. Likit Laguna’yı bu bölgelere parmak uçlarınızla yayabilirsiniz. Fırça kullanmak isterseniz Nars Yachiyo Kabuki fırçayı kullanabilirsiniz. Ama boyun altını unutmayın. Genelde burası pas geçilir ve renk farkı olur. Buraya da ürünü değdirmeden geçmeyin.

Bronz makyajda dekolte, omuz ve bacaklar önemlidir. Eğer giysiniz buna müsaitse, bu bölgelerinize de sıvı Laguna’yı uygulayın. Ürünü sürüp birkaç dakika bekleyin. Kuruyuncaya kadar giysilerle temas ettirmeyin. Elmacık kemiklerinizi vurgulayıp ortaya çıkarmak için Laguna bronz pudra ile kontür yapabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin altına Laguna bronz pudrayı Nars Ita Kabuki fırçayı kullanarak mükemmel bir hat yapabilirsiniz. Fırçada kalan pudrayı da göz kapaklarınızın üzerine yumuşakça dokundurun. Bütünlük ve doğallık için her zaman bu küçük dokunuşlar gereklidir. Işıltılı bronz renkte bir aydınlatıcı olan Laguna, yüzü eşsiz bir parlaklıkla aydınlatır. İnce ve satenimsi bitiş sağlar. Elmacık kemiklerinizin üzerinde, kaş altında ve üstünde kullanın. Yanaklarda allık olarak biraz yoğun uygulayarak, bronz rengin çarpıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca son dokunuş olarak parmağınıza biraz ürün alın ve aldığınız ürünü göz kapaklarınıza ve dudak kenarlarınıza da sürün. 

İşte Laguna efsane ile doğal, sağlıklı ve parlak bronzluk!ÇOK YÖNLÜ VE ÇOK ÖZEL BİR FIRÇA: NARS YACHIYO KABUKI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter