MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Orgasm
AYDINLIK MAKYAJ NASIL YAPILIR? HAZAL ÖCAL
MT Video
FONDÖTENİN PUL PUL DURMAMASI İÇİN 4 ÇÖZÜM
MT Video
BRONZER NASIL SÜRÜLÜR? ERKAN ULUÇ
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

ILLUMINATOR

30ML

Likit Aydınlatıcı

225,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Illuminator, yüzü eşsiz bir parlaklıkla aydınlatan likit aydınlatıcıdır. Fondötenin üzerine veya çıplak tene lokal olarak uygulanabilir. Daha yoğun bir parlaklık için fondötenle karıştırılabilir. Islak ve nemli görünümlü makyaj için en ideal üründür. Satenimsi bitiş sağlar. Her cilt rengine yakışacak 4 tonu bulunur.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 2336
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 2342
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model 2339
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N2344
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
YACHIYO KABUKI BRUSH

NARS

YACHIYO KABUKI BRUSH

Kabuki Yachiyo Fırçası #27

330,00 TL 390,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Illuminator:

- Yüzü eşsiz bir parlaklıkla aydınlatan likit aydınlatıcıdır. İnce ve satenimsi bitiş sağlar.

- Fondöten üzerine, çıplak ten üzerine veya mat bir fondötenle karıştırılarak kullanılabilir. Fondötenin kalın ve mat dokusunu alır, aydınlık ve parlak bitiş sağlar.

- Islak ve nemli görünüm için en ideal üründür. Yüzün yüksek yerlerine uygulanır, aydınlık ve ışıklı bir ten yaratır. ‘Wet Look’ ve ‘Strobing’ makyaj için olmazsa olmazdır.

- Allık olarak da yüze canlı ve taze bir parlaklık vermek için kullanılabilir. Illuminator’ın renkli olanlarını yanaklarınızın üzerine renk vermek için de kullanabilirsiniz. Orgasm, Super Orgasm bunun için uygundur.

- Aydınlatıcıları birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin, Copacabana veya Hot Sand ile aydınlatmak istediğiniz yerleri vurgularken, Orgasm veya Super Orgasm rengi ile yanaklarınıza renkli bir parlaklık verebilirsiniz.

- Copacabana (açık inci pembe): Çok beyaz tenlilerden esmerlere kadar herkes kullanabilir. Çok açık inci pembesi rengi tüm ciltlerle uyum sağlar.

- Orgasm (şeftali pembe): Buğday tenliler, orta tenliler ve hatta koyu renk tene sahip olanlar da kullanabilir. Cilt üzerinde sağlıklı ve taze bir görünüm yaratır.

- Super Orgasm (ışıltılı şeftali pembe): Orgasm ile aynı renk olmasına rağmen, Super Orgasm’da pembe biraz daha ağırlıklı olarak hissedilir. En çok beyaz ve açık tenlilere yakışır.

- Hot Sand (altın ışıltılı şeftali): Bronzlaşmış, esmer ve buğday tenliler için ideal bir aydınlatıcıdır.
- Kontürden sonra, allıktan önce elmacık kemiklerinizin üzerine aydınlatıcı sürebilirsiniz. Bu şekilde elmacık kemikleriniz daha da belirginleşecektir.

- Burun kemiği üzerinde ve alın ortasında: Fotoğraflarda harika görünmek için burun kemiği üzerinde deneyin!

- Alın ortasına minik bir dokunuşla aydınlatıcı uygulamak cildinizin daha sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlar. Özellikle yorgun ve uykusuz olduğunuzda bunu deneyin.

- Göz pınarlarına uygulanan aydınlatıcı hem gözlerinizi birbirinden uzaklaştırarak gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlar; hem de gözlerinizdeki yorgunluğun belirtilerini azaltır.

- Kaş altında ve kaş üzerinde: Kaş altına aydınlatıcı uygulayarak kaşlarınızı daha kalkık ve yukarda gösterebilirsiniz. Kaş üzerinde aydınlatıcı uygulayarak kaşlarınızın şeklini daha da ortaya çıkarabilirsiniz.

- Dudaklarda ve çene ortasında: Dudaklarınızdaki cupid's bow olarak tabir edilen ortadaki v şeklindeki bölgeye aydınlatıcı uygulamak, dudakları olduğundan dolgun gösterir.

- Çene ortasına ve alın ortasına aydınlatıcı uygulamak bütün olarak görünümü tamamlar; parlak ve sağlıklı gösterir.

-Copacabana Illuminator, harika bir vurgulayıcıdır. Omuzlarda ve göğüs kısmında kullanın ve sonra ışıltılı bir parıltı için üstüne hafifçe Laguna Bronzing Powder uygulayabilirsiniz.

- Doğal ışıltı yaratmak için herhangi bir aydınlatıcıyı nemlendiricinizle ya da fondöteninizle karıştarabilirsiniz.

- Aydınlatıcıları parmaklarınızla uygulayabileceğiniz gibi Nars Yachiyo Kabuki fırça ile de sürebilirsiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Videolar (28)
Makaleler (172)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
YACHIYO KABUKI BRUSH
NARS
YACHIYO KABUKI BRUSH
Kabuki Yachiyo Fırçası #27

Nars Yachio Kabuki Brush;Elmacık kemiklerini ve cilt görünümünü belirginleştirmek ve rengi göz çevresinde dağıtıp yaymak için mükemmeldir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
390,00 TL 330,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter