Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

CLIMAX MASCARA

Maksimum Hacim Veren Maskara
295,00 TL 221,25 TL
NARS

AIR MATTE BLUSH

Kadifemsi Mat Bitişli Köpük Allık
340,00 TL 255,00 TL

Güzellik Trendleri

2021-2022 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

 • Kasım 25, 2021

Yeni sezon ile podyumlarda gördüğümüz ve günlük kullanımda etkisini göstermeye başlayan makyaj trendlerinin altını çizmemiz gerekirse, belirgin dudaklar, çok çeşitli eyeliner görünümleri, minimalist makyajlar ön planda.

Hadi gelin bu trendleri biraz daha açalım ve günlük hayatımızdaki etkilerinden bahsedelim.
Yok gibi olarak nitelendirdiğimiz ‘No Makeup’ trend olmaya devam ediyor. Peki, en hızlı ve pratik bir şekilde bu görünümü nasıl elde ederiz?

Pratik ve kolay bir uygulama

Öncelikle iyi temizlenmiş bir cilde sahip olmak birinci kural, kendi cildinize uygun seçeceğiniz kapatıcınızı olabildiğince ince uygulamak ise ikinci püf nokta. Dilerseniz parmaklarınızın ucuyla dilerseniz fırça ile az bir ürünü nazikçe dairesel hareketlerle tüm yüzünüze eşit bir miktarda uygulayın.

Bu noktada, özellikle kapatıcınızı ince ve gerekirse yok gibi uygulamanız çok önemli. Yüzünüz de daha iyi kapatmak istediğiniz noktalara biraz daha fazla ancak diğer bölgelere daha az uygulayarak ten makyajınızın neredeyse yok gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Gözaltı kapatıcısını da yine olabildiğince ince ve az miktarda uygulamanızı tavsiye ederiz. Kazayağı kısmına neredeyse fırçanızı değdirin, çünkü bu bölgedeki mimiklerimiz daha belirgin olduğunda, siz ürünü fazla uygularsanız daha yoğun bir görünüm oluşacaktır.

Krem allıklar ideal

Yanaklarınıza ise NARS’ın köpük krem formülündeki Air Matte allılarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda dudaklarınıza da uygulayabilir ve monokromatik bir görünüm elde ederek yok gibi makyaj görünümünü elde edersiniz.
Kirpikleriniz de ise Climax orijinal ile doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.
 

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ