;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
3 ADIMDA BARBIE CONTOUR MAKYAJI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.180,00 TL
LAGUNA BRONZING CREAM
NARS
Krem Bronzer
1.540,00 TL
AFTERGLOW LIQUID BLUSH
NARS
Uzun Süre Kalıcı Likit Allık
1.320,00 TL

Ten Makyajı

3 ADIMDA BARBIE CONTOUR MAKYAJI

 • Ağustos 18, 2023

TikTok’un Barbie filtresi, ikonik bebeğin ten makyajını elde etmenizi sağlarken, bunu sadece 3 ürünle elde etmek mümkün.

Her ne kadar vizyona girmesinin üzerinden belirli bir zaman geçmiş olsa da, Barbie filmini hemen hemen her konuda görmeye devam ediyoruz. Gerek filme dair detaylar konuşulmaya devam ediyor, gerekse de Barbie temalı işbirliklerine yenileri ekleniyor. 

Barbie Contour nedir?
Barbie contour yani Barbie kontürü, TikTok'un geliştirdiği bir filtre aslında. Yüzünüzde Barbie görünümü elde edebilmeniz için hangi kısımlara allık, kapatıcı ve bronzer uygulamanız gerektiğini gösteriyor. Böylelikle de ten makyajınızı buna uygun olarak yapabiliyorsunuz. 

Hem Instagram’da hem de TikTok’ta geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Danielle Marcan ise trendi hiç vakit kaybetmeden deneyen isimlerden biri. Bunu da sadece 3 ürünle oldukça pratik bir şekilde hayata geçiriyor. Kullandığı ürünlerden biri ikonik NARS Radiant Creamy Concealer diğeri ise yeni NARS Afterglow Liquid Blush

Yüzüne uyguladığı filtrenin yönlendirmesi doğrultusunda gerekli yerlere önce kapatıcı uyguluyor, ardından da krem bronzer kullanıyor. Bu adımda NARS Laguna Bronzing Cream oldukça başarılı bir seçenek. Son olarak da NARS Afterglow Liquid Blush serisinden “Behave” rengiyle ten makyajını tamamlıyor. 

Siz de NARS Radiant Creamy Concealer, NARS Laguna Bronzing Cream ve NARS Afterglow Liquid Blush ile anında aynı görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ