Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CİLDE AYDINLIK VEREN EN İYİ FONDÖTENLERİ TANIYALIM!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
SHEER GLOW FOUNDATION
NARS
Cildin Işıltısını Ortaya Çıkaran Fondöten
2.240,00 TL
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL
SYNCHRO SKIN RADIANT LIFTING FOUNDATION SPF30
SHISEIDO
Lifting Etkili Işıltı Veren Fondöten
2.950,00 TL 2.507,50 TL
FUTURE SOLUTION LX TOTAL RADIANCE FOUNDATION SPF20
SHISEIDO
Cildi Aydınlık Gösteren Yaşlanmaya Karşı Direnç Kazandıran Fondöten SPF 15
5.250,00 TL 4.462,50 TL
FUTURE SOLUTION LX TOTAL RADIANCE FOUNDATION SPF20
SHISEIDO
Cildi Aydınlık Gösteren Yaşlanmaya Karşı Direnç Kazandıran Fondöten SPF 15
5.250,00 TL 4.462,50 TL
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
radiant

Fondöten

CİLDE AYDINLIK VEREN EN İYİ FONDÖTENLERİ TANIYALIM!

 • Haziran 29, 2020

Likit formlu, nemlendiricili ve aydınlatıcı etkisi olan fondötenler, cildi daha genç ve daha sağlıklı gösterir. Ayrıca makyajda lifting özelliği olan fondötenler de ışık yansıtma özelliği taşıdığından cildinizi daha güzel gösterirler. Bu tarz fondötenler çizgilere dolmaz, cildi düz, gergin ve pürüzsüz gösterirler. Aşırı yorgun ve çökkün göründüğünüz zaman bile cildinizi bir anda toparlayıp, iyi gösterirler. 

Ünlü makyaj artistlerine sorduk, blogger’lara sorduk ve kendi deneyimlerimizden yola çıkarak cildi aydınlık gösteren en iyi 5 fondöteni bir araya getirdik.

En çok karma ve yağlı ciltlere uygun

1) Hollywood onu çok sevdi: Nars All Day Luminous Weightless Foundation

Hollywood’un en seksi kadınlarından biri olan Lawrence, her zaman sade bir gösteriş içerisinde. Bu, makyajına da yansıyor. Birçok özelliği olan ama cildinde varlığı belli olmayan fondötenleri seviyor. Bunlardan biri de Nars All Day Luminous fondöten. Cildi bir giysi gibi sarıp sarmalayan bu fondöten, mat bitişli olmasına rağmen, ışığı yansıtma özelliği taşıyor. Aydınlık bir etki sağlıyor. Pürüzsüz ve kadifemsi bir cilt yaratıyor. Su gibi hafif yapısıyla yüksek kapatıcılığı birbirine tezat gibi görünse de, 16 saate varan kalıcılık vaadini gerçekleştiriyor.


Olgun ciltler için eşsiz

2) Cildinizin daha genç görünmesini mi istiyorsunuz? Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation SPF30, ciltteki gölgeleri gideren ve cilde ışıltılı bir gençlik parıltısı kazandıran, yaşlanma karşıtı fondötendir. Cildi adeta ışıkla canlandırıyor. 12 saat boyunca pürüzsüz, ışıltılı bir görünüm ve 24 saat boyunca zengin nemlendirici bir etki sağlıyor. 

Kuru, mat ve cansız ciltler bu fondöteni mutlaka denesin

3) Kuru ciltlere hayat ışığı veriyor: Shiseido Future Solution LX Total Radiance Foundation sayesinde enfes bir parlaklıkla aydınlanan cilt, kusursuz bir görünüm sağlayacak şekilde ışığı güzelce emiyor ve geri yansıtıyor. Donuk ve bitkin cilt görünümüne engel oluyor. Büyük gözeneklerin belirginliğini azaltıyor. Kuru ciltler için ideal bir fondöten. 


Normal, karma, kuruya dönük ve kuru ciltlere mükemmel

4) Saten gibi cilt için: Nars Sheer Glow Foundation, cilt tonunu eşitleyen, ince yapılı, cildin ışıltısını ortaya çıkaran harika bir fondöten. Kapatıcılığı ayarlanabilir. Cildi nemlendiriyor ve daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Günlük olarak kullanıldığında cildin parlaklığını ve yapısını iyileştiriyor. Makyaj artistlerinin en sevdiği fondötenlerden biri! 

Fondöten sevmeyenlere en iyi alternatif

5) Renkli nemlendirici severler için: Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30, Nars’ın yıllardır en sevilen ürünlerinden biri! Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30, nemlendirme sağlarken cilde sağlıklı bir ışıltı veren renkli nemlendiricidir. Fondöten kullanmak istemediğiniz zamanlarda imdadınıza hızır gibi yetişir. Çünkü ortaya yakın kapatıcılığı vardır. Kusurları düzeltir, cilt tonunu eşitler. Cilt daha canlı, sağlıklı görünür. Üstelik canlı ve parlak bitişlidir. Yağsızdır ve güneş koruma faktörü 30’dur.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ