;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CİLDİNDE KILCAL DAMAR GÖRÜNÜMÜNDEN ŞİKAYETÇİ OLANLARA ÖNERİLER!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Cilt Bakım

CİLDİNDE KILCAL DAMAR GÖRÜNÜMÜNDEN ŞİKAYETÇİ OLANLARA ÖNERİLER!

 • Haziran 26, 2020

Burun kanatlarından başlayıp örümcek ağı şeklinde yanaklara kadar yayılan damarların kalınlaşıp belirginleşmesine kılcal damar görünümü deniyor. Özellikle beyaz tenli, kuru ve hassas ciltlerde görülen bu sorun, kırmızı görünümüyle can sıkıcı olabiliyor. Peki, kılcal damar görünümüyle nasıl baş edebiliriz? 
 

Bu sorunu kozmetiklerle tamamen gidermek elbette mümkün değil. Ama kızarıklık örtücü kapatıcılarla bunları gizleyebilir ve bu tip ciltlere özel bakım ürünleriyle kızarıklıkları hafifletebiliriz. 
 

Hadi gelin kılcal damar görünümüne karşı neler yapabileceğimize bakalım.
 

1) Kılcal damar sistemine etki eden nemlendirici / Shiseido Glow Revival Cream: Renk eşitsizliği bulunan cilt tonu ve dokusu gibi çoklu cilt problemlerini çözmekte anahtar rol oynayan, cildin kılcal damar sistemini onaran ve yenileyen, cilde 24 saat nem veren müthiş bir bakım kremidir. Kızarıklık, koyu halka ve belirgin gözeneklerin görünümü minimize olur. 

 

2) Kılcal damar sistemine etki eden serum /Shiseido Bop Glow Revival Serum: Cilt tonunu eşitleyip; görünen kırışıklıkları, kızarıklığı ve sarkmayı azaltırken aynı zamanda cildin sıkılık ve duruluğunu arttırmak için cildi canlandırır. Shiseido’nun yeni kılcal damar teknolojisi ile üretildiğinden cildin derinliklerine etki eder. Böylece cilt, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazanır. 
 

3) Yüksek ısı ve terleme kılcal damarları çoğaltır, tahriş eder ve daha çok kızarıklıklara neden olur. Bu yüzden direk güneşe maruz kalmayın, mutlaka 50 koruma faktörlü güneş kremi kullanın. UV ışınlarından koruma özelliği cildi sakinleştirir, kızarıklıkları soldurur.
 

Shiseido Future Solution LX Universal Defense SPF50+, cildi zararlı UV ışınlarından ve hava kirliliğinden koruyan günlük premium kremdir. Hem günlük nemlendirici, hem de güneş koruyucu görevi görür. Yüksek koruma faktörü ile cildi maksimum seviyede korur. Urnula Çiçeği özütüyle formüle edilmiştir; cildi nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz yapar. Rahatlık ve ferahlık verir. Makyaj altı olarak da kullanılabilir. Makyajın gün içinde taze kalmasını sağlar.

 

5) Stres ve yaşam tarzı da ciltteki kızarıklıkları tetikler. Shiseido Ibuki Multi Solution Gel, stres ve yaşam tarzı alışkanlıklarının sebep olduğu birden fazla cilt sorununa odaklanan tam anlamıyla ilkyardım cilt bakım ürünüdür! Bu konsantre jel, kuruluk, pürüzler, kızarıklık, sivilce, fazla yağlanma, geniş gözenekler, yorgunluk gibi cilt sorunları üzerinde çok etkilidir. 

Sorunlu bölgelerde makyajın üstünde bile kullanabilirsiniz. Makyajdan önce de uygulayabilirsiniz. Çok güzel baz görevi görür ve cildi sakinleştirir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ